Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinde senaryo Eda karakterini üzecek şekilde ilerliyor. Cumartesi gününe alınan dizi reytingler de iyi bir seviyeye ulaştı. Bu dizi sosyal medya üzerinden çok büyük bir ilgi görmeye başladı. Başka konular üzerinden bir etkileşim almaya başladı.

Son günlerde reytinglerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinden dolayı bir düşüş söz konusu oldu. Dizinin tekrar eskisi gibi reytinglere ulaşması için çeşitli çalışmaları yapılmaya başlandı. İlayda Çevik isimli başarılı oyuncu Balca Koçak isimli karakteri canlandırmaya başladı. Aynı zamanda diziye dâhil olan diğer bir isim ise Ayşegül İşsever oluyor.

Yazık şu Eda’ya… Sen Çal Kapımı yeni gelenler başına dert oldu!
Balca Büyük Dert Olacak!

Dizi reytingleri de hızlı bir yükselme yaşamak isteyen Sen Çal Kapımı dizisi bünyesine yeni oyuncu yukarı dâhil etti. Bu oyunculardan bir tanesi Balca Koçak karakterini canlandıran İlayda Çevik oluyor. Balca Koçak isimli karakterin Serkan Bolat’a karşı ilgi duyması ve bunun için yaptığı planlar Eda’nın çok başını ağrıtacak gibi görünüyor.

Balca karakterinden diziye girmesi ile birlikte Eda ve Serkan ilişkisinde bir sınav söz konusu oldu. Sürekli bir dert ile uğraşmaktan iyi bir ilişki yaşayamayan çift şimdi de Balca karakteri ile karşı karşıya kaldı. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte olayların daha da karışacağı ortaya çıktı. Eda’nın hem Balca karakterini hem de babaannesine çok büyük bir tepki göstereceği düşünülüyor.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Her cumartesi Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü 26 Aralık 2020 tarihindedir. Dizinin yayınlanan fragmanlarından anlaşıldığı kadarı ile olayların giderek karışacağı görülüyor. Eda’nın babaannesinin şirketin ortağı olması ve şirkete gelmesi ile birlikte Eda’nın vereceği tepki hiçte küçük olmayacak.

Tüm bunlar yaşanırken Balca’da sakince durup beklemeyecek. Eda bir yandan babaannesi ile bir yandan da Balca karakteri ile uğraşmak zorunda kalacak. 26 Aralık tarihinde yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü seyirciler tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor. Her cumartesi 20.00’da yayınlanıyor.