Star TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı dizisinin hayranları bir çifti çok kıskanıyor. Kara Para Aşk isimli dizi yayınlandığı döneme adeta damgasını vurmuştu. Yurt dışında pek çok kişi tarafından takip edilen bu dizi içerisinde yer alan Elif ve Ömer çifte herkes tarafından çok sevinmişti.

Sefirin Kızı hayranlarının en çok kıskandığı dizi çifti!

Sefir’in Kızı Dizisinde Olaylar Dinmiyor

Elif’in yaşadığı maceralar herkese etkisi altında bıraktı. Yurt dışında da pek çok kanalda yayınlanmaya başladı. Günümüzde bile konuşulan diziler arasında yer alıyor. Sefirin Kızı dizisinde yer alan Neslihan Atagül ve Engin Akyürek çok büyük bir ilgi görse de Kara Para Aşk dizisindeki Elif ve Ömer kadar büyük bir ilgi görmüyor. Kara Para Aşk dizisinde Elif ve Ömer karakteri çok büyük bir ilgi görüp sosyal medyada sürekli olarak konuşulan isimlerden oluyorlardı.

Bu sebeple Sefirin Kızı hayranları Ömer ve Elif karakterlerini kıskanıyor. Sefirin Kızı dizisinin hayranları Tuba Büyüküstün’ün paylaşımından sonra Elif ve Ömer çektiğinde bu kadar ilgi gösterilmesine tepki gösterdi. Aynı zamanda Tuba Büyüküstün’ün paylaşımının altındaki yorumlarda Sefirin Kızı dizisinin hayranlarının yorumları da bulunuyordu. En iyi çiftin Sancar Efe ve Nare olduğu konusunda pek çok yorum bulunuyordu.

Sefirin Kızı hayranlarının en çok kıskandığı dizi çifti! 1
Kara Para Aşk Dizisindeki Aşk Hala Akıllarda!

Kara Para Aşk dizisinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek ikilisi olmuştu. Dizinin muhteşem senaryosu ve oyuncuların başarısı sayesinde yurtdışında da en çok izlenen Türk dizilerinden biri haline gelmişti. Şimdilerde Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül ile partner oldu. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül hayranları Kara Para Aşk dizisindeki Elif ve Ömer aşkını çok kıskanıyor.

Uzun bir süre sonra Tuba Büyüküstün bugün sosyal medya hesabından Ömer ve Elif’in duygusal bir sahnesinde paylaşarak hayranlarının uygulanmasına sebep oldu. Bu paylaşımın altında binlerce yorum geldi. Gelen yorumlardan birçoğu yabancı hayranlarından oldu. Elif ve Ömer en iyi dizi çifti olarak biliniyor. Takipçilerin birçoğu en sevdiği çift olarak Elif ve Ömer’i gösteriyor. Günümüzde bile bir paylaşım ile büyük ilgi gören bu çift yayınlandığı dönemde adeta damga vurmuştu.