Ünlü restoran şefi Burak Özdemir’in fotoğrafları Dubai’deki bir binanın ön paneline yansıtılarak dikkat çekmeyi başardı. Sosyal medya platformlarında fenomen olan ve CZN Burak lakabı ile bilinen ünlü şefin fotoğrafı Burj Khalifa binasına yansıtılarak dikkat çekti. Söz konusu fotoğrafın bu binaya yansıtılmasının asıl sebebi ise ünlü şefin bölgede en büyük restoran zincirini açmasıydı. Şefin fotoğrafı binaya yansıtılarak bir anda gündeme damga vurdu.

En Büyük Restoranı Dubai’de

Ünlü şef Burak Özdemir Dubai’de en büyük restorantını açmaya hazırlanıyor. CZN Burak lakabı ile bilinen Burak Özdemir’e yapılan jest oldukça dikkat çekecek nitelikteydi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentindeki Burj Khalifa apartmanına, Dubai ve Orta Doğu’nun en büyük restoranını açmaya hazırlanan ünlü şef CZN Burak lakaplı Burak Özdemir’in fotoğrafı yansıtılarak şefe büyük bir sevgi gösterisi yapıldı.

Dünyanın en yüksek gökdeleni Burc Khalifa'ya CZN Burak'ın fotoğrafı  yansıtıldı - Magazin Haberleri - Milliyet

CZN Burak lakabı ile bir anda ünlenen Burak Özdemir yapılan bu jest karşısında bir hayli keyif yaşadı. Dubai bölge genelinde en büyük restoranını açmaya hazırlanan CZN Burak bu karşılama sonrasında büyük bir mutluluk yaşadığını dile getirdi.

Hazırlıklar Tamam

Sosyal medyanın fenomen ismi CZN Burak uzun zamandır Birleşik Arap Emirlikleri Dubai bölgesinde restoran açma hazırlıkları yapıyor. Türkiye’de birçok ilde restoran zinciri olan Burak Özdemir sosyal medya platformları üzerinde en çok konuşulan ve yorum alan başarılı şefler arasında yer alıyor.

CZN Burak, Burj Khalifa'da Devasa Reklam Yaptı

CZN Burak lakabı ile bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Burak Özdemir, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai’deki restoranını açmak için gerekli olan bütün hazırlıklarını tamamlamış durumda. Kalabalık bir ekiple birlikte hizmet verecek olan Burak Özdemir hazırlıkları tamamlanmış olan restorantını 25 Aralık’ta açacak.

Orta Doğu ve Dubai’nin En Büyük Restorantı

25 Aralık Cuma günü açılışı yapılması planlanan restoranın Birleşik Arap Emirliklerinde, Dubai ve Orta Doğu’nun en büyük ve en zengin restoranı olduğu iddia ediliyor. Ünlü şefin Dubai kentinde yer alan dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’da ise CZN Burak fotoğraf sürprizi yaşandı. Özdemir bu sürprize teşekkür ederek karşılık verdi.