Estetik artık normal bir işlem gibi karşılanıyor. Artık uzman kişiler iyi iş çıkartıyor. Kimin doğal kimin yapma olduğu belli olmuyor. Ünlü isimlerde estetik yarışına dahil oldu. Çoğu ünlü güzelleşmek için estetik operasyon geçiriyor.

Zorlu PSM’de sahne alan sunucu İbrahim Selim’in programı olan İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa katılan ünlü oyuncu Seda Bakan’dan birbirinden ilginç cevaplar geldi. Çok samimi bir program akışı oldu. Ünlü oyuncuya, “Hiç estetik operasyon geçirdiniz mi?” sorusu yönlendirildi.

Seda Bakan’dan Samimi Cevaplar

“Hiç estetik operasyon geçirmedim ama geçirmek istiyorum. Burnumda ufak bir çıkıntı var onu yaptırmak istiyorum. Eğer burnumda ki çıkıntı için operasyon geçirir isem eşim beni boşayabilir  ve terk edebilir bu da kariyerimi nereye sürükler bilmiyorum.” Oyuncu Seda Bakan en fazla sevdiği koku hakkında ise güldüren cevaplar verdi. Oldukça samimi olan ünlü oyuncu programa adeta renk kattı. ” Şimdilik evim kızımız olduğundan beri kötü kokuyor. Kızım henüz bir yaşında ve kaka yapmasını bekliyoruz ve yaptığında çok mutlu oluyoruz.” yanıtını verdi.

Estetik Operasyon Geçiren Bazı Ünlü İsimler

Günümüzün sıradan ve normal işlemi sayılan estetik operasyon çok şık yapılır oldu. Doğal güzellikler tarihe karışıyor ve doğal mı estetik mi anlaşılmıyor. Ünlülerde estetik operasyondan nasibini alıyor ve güzelleşmek için çeşitli yöntemler deniyorlar. Son günlerin konuşulan ismi Serenay Sarıkaya operasyon geçirdi. İsmi son zamanlarda reklam filmi ve Alica Müzikali ile anılıyordu. Geçirdiği meme operasyonu ile magazin dünyasına bomba gibi düştü.

BURNUMDA KÜÇÜK BİR ÇIKINTI VAR

Çünkü gizli bir operasyon geçirmiş ve ismini Seren Kaya olarak belirttiği gündeme düşmüştü. Buda magazincilerden  kaçmadı. Ünlü oyuncunun ajansı açıklama yaparak operasyonu doğruladı fakat kendi ismiyle kayıt olduğunu belirtti. Estetik güzeli Ajda Pekkan toplam 14 kez operasyon geçirdi. Ünlü manken Deniz Akkaya 17 kez estetik operasyon için bıçak altına yattı. Petek Dinçöz de estetik operasyondan nasibini alan isimler arasında yer alır. 11 kez ameliyat olan Hande Ataizi de çok fazla değişmedi. Fransız askısı yöntemiyle çok konuşulan isim ise Seda Sayan oldu.