Fox TV ekranlarında her hafta pazar akşamı yayınlanan Savaşçı dizisinde yer alan ünlü oyuncu Berk Oktay diziden ayrıldığını açıkladı. Ekranların uzun soluklu dizisi olan Savaşçı dizisinde karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu Berk Oktay dizide Yüzbaşı Kaan Bozok karakteri ile biliniyor. Ünlü oyuncunun Savaşçı dizisinden ayrıldığı haberi sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Ünlü oyuncunun yine Fok TV kanalında yer alan ve ilgiyle izlenen Yasak Elma dizisine transfer olacağı haberleri şimdiden merak konusu uyandırdı.

Berk Oktay Yasak Elma Dizisine Katılıyor

Oyuncunun yeni katılacağı dizi nihayet belli oldu. Yakışıklı oyuncu Berk Oktay Yasak Elma dizisinin yeni bölümlerinde karşımızda olacak. Berk Oktay Savaşçı dizisinden ayrıldığını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden hayranları ile paylaştı. Berk Oktay Fox TV ekranlarında her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinde yer alacak. Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi Korona Virüs salgını sebebi ile 99. son bölümden sonra setlere ara vermişti. Bu olayla birlikte Savaşçı dizisinden ayrılan Berk Oktay Yasak Elma isimli dizide rol alacak.

Berk Oktay Yasak Elma’da!

Ünlü Diziye Ünlü İsim Katıldı

Yapımcılığını med yapımın üstlendiği ve ünlü oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisine yepyeni ünlü bir isim daha katıldı. Savaşçı dizisinden ayrılan başrol oyuncusu Berk Oktay’ın yeni dizisi aynı kanalda yayınlanan Yasak Elma dizisi oldu. Ünlü diziye katılan isim dizide Çağatay karakteri ile karşımıza çıkacak. Sosyal medya platformu üzerinden  Savaşçı dizisine veda ettiğini açıklayan Berk Oktay uzun bir zamandır dizi hayatı içerisinde olduğunu, Savaşçı dizisinde ki rolünü tam anlamıyla başardığını ancak dizinin ara vermesi sebebi ile setlerden uzak kalmak istemediğini belirtti.

Dizide ki başarısını yeni bir dizide devam ettirmek amacı ile yeni bir diziye transfer edildiğini açıklayan Berk Oktay Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterinde rol alacağını açıkladı. Yasak Elma dizisinin yapımcıları da sosyal medya hesapları üzerinden yakışıklı ve başarılı oyuncu Berk Oktay’ın diziye katıldığını açıklayan bir paylaşıp yaptılar. Yasak Elma dizisi hayranları Berk Oktay’ı dizide görmek için heyecan içerisinde bekliyorlar.