Star TV’nin sevilen dizisi sefirin kızı ile ilgili seyircilerin yaşadığı ikili ayrılık sosyal medyada gündem oldu. Star TV ekranlarında Pazartesi akşamları seyircisiyle bulunan sefirin kızı dizisinde seyircileri ikiye ayıran bir durum yaşandı. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bazı anketlerdeki ilginç durum herkesi şaşırttı.

Şaka gibi! Sefirin Kızı'nda Gediz meselesi, sosyal medyada ilginç bir duruma sebep oldu! 2

Televizyonda yayınlanan dizilerdeki çiftlerin bir anket üzerinden en çok yakışanını kısacası en popüler çift belirleyicisi yapılıyordu. Anketin sonuçları ise sefirin kızı izleyenlerini şaşırttı. Gediz ve Nare’nin de yakıştırılması ilginç bir durumu ortaya çıkardı.

Sancar Ve Nare Aşkı İkinci Plana Mı Düşecek?

Dizi takipçileri tarafından Nare ve Sancar aşkı ile ilgili bazı sevmedikleri taraf oluyordu. Sancar’ın bazı davranışları ve Nare’ye yaşattıkları izleyicileri Nare ve Sancar aşkından soğutmuştu. Seyircinin bu aşka mesafeli duruşu ise Nare ve Gediz’in yakıştırmalarına sebep oldu. Bu nedenle sosyal medya kullanıcıları da anketlerde ikiye ayrılmış durumda.

Şaka gibi! Sefirin Kızı’nda Gediz meselesi, sosyal medyada ilginç bir duruma sebep oldu!

Bazı seyircilere göre Neslihan Atagül tarafından canlandırılan Nare karakterine en yakıştırılan isim Engin Günaydın’ın canlandırdığı Sancar karakteri olurken diğer taraftan Uras Kaygılaroğlu’nun canlandırmış olduğu Gediz karakteri de iyi davranan, güvenen, onu anlayan, eğitimli ve kültürlü bir adam olması sebebiyle Nare’ye yakıştıranlar da vardı.

Bu yaşananlar ve seyircilerin Gediz’i beğenmeleri sosyal medyada dizi hakkında birçok tartışmanın alevlenmesine neden oldu. Seyircilerin Gediz’e olan ilgisinin daha da artması ise Nare ve Sancar çiftinin efsane aşkına gölge düşürmesine neden oldu.

Gediz Kötü Gösterilmeye Çalışılıyor

Hal böyle olunca yapım da izleyiciye Gediz’den soğutmak için harekete geçmiş durumda. Gediz’in kötü biri olduğuna kanaat getirmeleri için çalışan yapımın yanı sıra seyirciler Gediz’nin kötü biri olduğuna inanmıyor. Diğer yandan Sancar’ı savunanlar ise artık onun düzeldiğine inanarak Nare’yi hak ettiği görüşüne varıyor.

Şaka gibi! Sefirin Kızı'nda Gediz meselesi, sosyal medyada ilginç bir duruma sebep oldu! 1

Ancak seyircilerin büyük bir çoğunluğu için Gediz ve Nare aşkı çoktan alevlenmiş durumda. Sosyal medya üzerinden dizinin izleyenleri bu iki aşk hakkında öyle savunmalarda bulunuyor ki seyirciler adeta ikiye bölünmüş durumda. Tabii ki bu durum anketlere de yansıyarak en popüler çift için iki aşkın da ön planda tutulmasına sebep oldu. Haftalık ölçümlere göre Nare ve Sancar aşkının 1. Olması yanı sıra Nare ve Gediz Aşkı da ikinci sıraya yerleşti.