Yeni bölümün 2. fragmanı yayınlanan Masumlar Apartmanı yine herkesi şaşkına çevirdi. Safiye gerginliği her geçen gün artan dizide bu sefer de Han ile Safiye tartışması ile ekranlara geliyor. Han ise ailesini alarak Safiye hariç tabi ki yemeğe gidiyor.

6bad5ac5-adc5-44ab-a485-286a38cd7de9

Aile restoranda İnci ile karşı karşıya kalınca çok şaşırıyor. Yağan yağmur ile birlikte elektriklerin de gitmesiyle Safiye zor dakikalar yaşıyor. Safiye’nin sır dolu geçmişinden bir kesit daha yansıyor ekranlara. Annesi yüzünden erkek arkadaşının hayatına mal olmuştur. Bir bir ortaya çıkan gerçekler izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor.

Masumlar Apartmanı’nda Beklenmedik Gelişmeler Yaşanmaya Devam Ediyor

Bambaşka bir yapım içeren ve usta oyuncuları ile güzel iş çıkaran Masumlar her salı günü akşam saat 20.00 da ekranlara geliyor. Başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördü. Yeni bölümün ekranlara geleceği günü iple çeken izleyici kitlesi yayınlanan fragmanları da çok iyi takip etmektedir. Yeni bölümün 2.fragmanın yayınlanması izleyicide merak üstüne merak uyandırdı.

0f165f7b-b7a5-49aa-b2c1-09f08fe37b14

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı gerçek bir yaşam öyküsüdür. Han herkesten sakladığı gerçekleri İnci’ye anlatmayı planlıyor ve bunun için önce Gülben ve çöp evden başlıyor. İnci ise bunu çok güzel karşılıyor ve Han’a destek veriyor. Ailesine sahip çıkan Han’a karşı duyguları daha da netleşiyor, ondan gurur duyuyor. Sevgi sözcükleri eşliğinde Han’a sarılan İnci Han’ı şaşırtıyor.

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Olmuştu Ve Gelecek Bölümde Neler Bekleniyor…

Son sahnesiyle olay olan Masumlar Apartmanı’nda Han tüm gerçekleri, çöp evi de dâhil İnci’ye anlatır. İnci’nin Memduh ile yeni düzelmekte olan arası iyice açılır. Ege ablasının tutumundan rahatsızdır ve bunu dile getirir. Ege okuldan atılmak için çeşitli oyunlar oynar ve bütün hırsını Neriman’dan çıkarır. Neriman bu nedenle abisinin evli olduğu gerçeğini öğrenir.

0990bdb1-edcc-41d1-b07d-77e4dd7cbdf5

Esat’a karşı hisleri olan Gülben duygularına karşılık bulamamış ve hayal kırıklığı yaşar. Uygar rahat durmaz ve Han ona büyük bir gözdağı verir. Esra ise böylelikle Han’ın gerçek yüzü ile karşılaşır. Safiye ve Gülben arasında tekrar bir gerginlik yaşanır. Han bunun üzerine kendini ve ailesini İnci’ye anlatacaktır. Yeni bölüm de ise gerginlikler artıyor ve geçmiş bir bir gün yüzüne çıkıyor.