Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisi büyük bir heyecan ile devam ediyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan bu dizi her salı akşamı saat 20.00 da ekran karşısında oluyor.

Son bölümde yaşananlar herkesi çok şaşırttı ve yeni bölüm fragmanı da aynı şekilde çok büyük bir şaşkınlık yarattı. Fragmanı Safiye ve Han arasındaki sohbet yer alıyordu. Son bölümde Han Safiye ve Naci’nin fotoğrafını gördüğü için Naci’ye hesap sormaya gitmişti. Yeni bölüm fragmanında ise Safiye ile konuşuyor.

58de93ac-a97e-4ea5-afab-4819258545e5

Naciye sevip sevmediğini soruyor. Safiye bir yandan annesinin hayaliyle konuşmaya çalışırken bir yandan da Han’ın sorularına maruz kalınca güçsüz kalıp bayıldı. Fragmanda en dikkat çeken nokta Safiye’nin annesinin Naci için kendisini öldürdüğünü söylemesi oldu.

Fragmanın bu derece heyecanlı olması bölümün çok heyecanlı geçeceği anlamına geliyor. Safiye benim yüzümden diyerek sürekli ağlamaya başladı ve o anda bayıldı. Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan bu dizi her bölümü ile sosyal medyada gündem olmayı başarıyor.

051812c8-1858-4096-8679-f7c50dfb8ddb
Safiye’nin Annesi İle İlgili Bir Sırrı Mı Var?

Masumlar Apartmanı son zamanların en sevilen dizilerinden biri haline geldi. Henüz 13 bölüm yayınlanmasına rağmen ilk günkü başarısını koruyarak sürekli reytinglerde ilk sıraya yerleşiyor. Bırakmandan anlaşıldığı üzere Safiye ve annesi arasında geçen sohbet Safiye’nin Naci için annesini öldürmeye kalktığı yönünde oluyor. Burada kast edilen olay nedir?

Herkes fragmanı izledikten sonra bu sahnede söylenen sözlerin ne olabileceğini düşünmeye başladı. Büyük sırrın ne olduğu çok büyük merak ediliyor. Yeni bölümde Safiye’nin sırları ortaya çıkacak mı büyük bir ilgi ile bekleniyor.

625b4701-a020-4ce4-9f65-73b743616df8
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Yaşananlar

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde Gülben çok evi yakarak içeride kaldı. Bunun üzerine İnci koşarak yardım çağırmaya başladı. Naci karşı binadan evin yandığını görünce koşarak binaya girmeye çalıştı. O sırada Safiye’ye bıraktığı fotoğrafı Safiye almış ve ona bakıyordu.

6dcc68c0-a18a-4197-8d84-1ba88f848238

Safiye yangın olduğunu öğrenince kapıyı açtı ve o sırada da fotoğrafı elinden düşürdü. Naci ve Bayram Efendi içeri girerek Gülben’i kurtardı. Gülben bu kurtarmanın altından başka bir şey arayarak Naci’ye karşı hisler beslemeye başladı.

Han Safiye’nin düşürdüğü fotoğrafı bularak Naci’ye hesap sormaya gitti. Naci’nin evine gizli bir şekilde girerek onda olan fotoğrafı bile elindeki fotoğrafı karşılaştırdı. Daha sonra sokakta Naci’yi bulup boğazına yapıştı.