Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Melis Sezen’in son dönemde oyunculuk performansı herkes tarafından beğenilmeye başlandı. Aynı zamanda sevenleri tarafından hakkındaki her şeyin merak edilmesi ve araştırılması sonucunda güzel oyuncunun çok şaşırtan bir rahatsızlığının olduğu da öğrenildi.

Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen’in Hastalığı Oyunculuğuna Engel Olabilirdi! Ama O Sınır Tanımadı…

Yeni sezonun önemli isimlerinden birisi olan Melis Sezen Sadakatsiz dizisindeki kötü kadın rolü ile de sosyal medyada oldukça tepki çekiyor. Canlandırdığı karakteri ile sosyal medyada oldukça tepki çeken dizinin yuva yıkan kadını aynı zamanda birçok seyirciyi de kendine hayran bırakmayı başardı. Ancak güzel oyuncunun bazı özellikleri sevenlerini şaşırttı.

Gerçek Hayatta O Da Aldatılmış

Sadakatsiz dizisindeki oyunculuk performansı ile oldukça başarılı bulunan güzel oyuncu birçok izleyicinin de nefretini kazanmış durumda. Ancak gerçek hayatta yaşadıkları aslında kötü kadın olmadığını gösteriyor. Bir röportajında kendisinin de aldatıldığını açıklayan Melis Sezen herkesi şaşırtıyor.

Koç Üniversitesi medya ve görsel sanatlar bölümünde yüksek öğrenimini tamamlayan Melis Sezen çocukluk hayali olan oyunculuk için iletişim sektörü alanında ki her şeyi kapsayan bu bölümü tercih etti. Bölümden mezun olması ile birlikte senaryo, sinematografi, film ve benzeri tüm işlerde pek çok bilgi edinmiş oldu. Öğrenim görürken bir yandan oyunculuk yapmaya devam eden Melis Sezen oyunculuk performansı ile alkışları toplamaya devam ediyor.

İşaret Dili De Biliyor

Çok yönlü bir oyuncu olan Melis Sezen leke dizisinde işaret dili kullandığı biliniyor. Öğrenim gördüğü okulda seçmeli ders olarak İşaret dilini tercih eden Sezen öğrenimi devam ederken çalışmanın faydasını da görmüş oldu.

Oynadığı leke dizisinde de kendisinden işaret dili ile konuşulması istenince çok mutlu olduğunu belirtti. Aynı zamanda çalışmak istediği isimler sorulduğunda ise yönetmen Tim Burton ve çalışmak istediği kaliteli oyuncu olarak ise Halit Ergenç’i seçti.

Melis Sezen

Birçok oyuncunun deneme çekimlerinde sorunlar yaşadığı ve kariyerinin başlangıcında sürekli olarak ret cevabı aldığı biliniyor. Ancak Melis Sezen ilk deneme çekimiyle Hayat bazen tatlıdır dizisine kabul edildi. Herkes tarafından merak edilen rahatsızlığı ise Melis Sezen’in tam 8 derece miyop olmasıydı. Bu rahatsızlığına rağmen oyunculuk yapan ve görsel sanatlar bölümünü başarı ile bitiren Melis Sezen duyanları hayrete düşürüyor.