Her Çarşamba izleyicilerini ekranların başına çekmeyi başaran son zamanların sevilen dizilerinden olan sadakatsizin başrol oyuncusu Caner Cindoruk’un instagramda paylaştığı fotoğraflar dikkat çekti. Daha öncesinde birçok dizi ve filmde rol olan Caner Cindoruk, son zamanlarda sevilen ve tutulan bir dizinin başrolünde oynamasından dolayı dikkatleri üstüne çekmeye başladı. Bu nedenle ünlü oyuncunun yaşayış tarzı, bu sektörde yükselişi ve tüm bunlara bağlı olarak yaşı, daha önceki başarıları onu araştırmaya iten faktörlerden birkaçı haline geldi. Sevdikleri tarafından her geçen gün daha artan izleyici kitlesiyle beraber oynadığı dizinin yükselişe geçtiği gözlerden kaçmadı.

Caner Cindoruk kimdir? Caner Cindoruk kaç yaşında, nereli? - Adana

 Caner Cindoruk Kimdir?

Ünlü oyuncu başarıları ve oynadığı rol doğrultusunda dikkatleri üzerine topladı. Adana doğumlu olan Caner Cindoruk, 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra sinema ve dizi oyuncusu olan Caner Cindoruk rol aldığı projelerde oldukça başarılı izlenimler bırakmıştır. Caner Cindoruk aile bireyleri olarak da sanatla iç içe olan ve oldukça başarılı aynı zamanda sanatla ve tiyatro ile ilgili bir ailede yetişmiştir.

Caner Cindoruk Kimdir? - Magazin Haberleri

Tüm bunlar usta oyuncu Caner Cindoruk’un hayatının biçimlenmesinde de görüldüğü üzere etkili olmuştur. Babası Zafer Cindoruk, son derece üreten bir yazar olmanın yanı sıra iki defa  Orhan Kemal Öykü Ödülü’ne layık olmuş önemli isimlerdendir. Aynı şekilde sanata ve tiyatroya ilgili bir aile bireyi de amcası olan Erdal Cindoruk önemli tiyatro sanatçılarındandır. Çukurova Üniversitesi’nde okumuş ve İşletme bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun tiyatroya adımı üniversite yıllarında olmuştur. Oynadığı film ve dizilerin haricinde yönetmenlik koltuğuna da oturmuştur. Dizi ve filmlerin dışında hem oyuncu olup hem de yönetmen koltuğuna oturduğu tiyatro oyunları vardır.

Vicdanımı yok etmemeye, hep adil bir Caner olmaya çalıştım

 Caner Cindoruk’un Oynadığı Dizi Ve Filmler

 Dizi olarak bakıldığında Hanımın Çiftliği, Aramızda Kalsın, Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kadın, Zemheri ve son olarak hala ekranlarda olan, büyük bir ilgi ve tutku ile izlenilen Sadakatsiz dizisinde rol almıştır.

Caner Cindoruk’un oynadığı filmler arasında ise şunlar yer alır. Gergedan Mevsimi, Çalsın Sazlar, Kor, Ekşi Elmalar ve Yabancı gibi değerli projelerde yer almıştır.