Çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bu sezona damgasını vuran Sadakatsiz dizisi büyük bir heyecan ile devam ediyor. Son derece başarılı bir hikâyesi ve başarılı oyunculukları ile her bölümü sosyal medyanın gündemine geliyor.

Aynı zamanda her bölümünde reytingleri büyük bir başarı elde ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sadakatsiz dizisine Yasak Elma dizisinden bir transfer gerçekleşmişti. Şimdilerde ise yeni bir transfer gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan transfer Neslihan Yeşilyurt oldu. Neslihan Yeşilyurt Sadakatsiz dizisinin yönetmen koltuğuna oturan isim oldu.

Son derece etkileyici bir çekim tekniği ile hikâye çok etkileyici bir şekilde yansıtmayı başarıyor. Diziye büyük bir güç kattı. Yasak Elma dizisinden Sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu transferi yaşanıyor. Peki, Sadakatsiz dizisine transfer olan oyuncu kim?

Sadakatsiz dizisinde ikinci Yasak Elma bombası patladı!

Barış Kılıç Sadakatsiz Dizisine Transfer Oldu!

Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinden ayrılan Barış Kılıç şimdilerde Sadakatsiz dizisine girmek için hazırlanıyor. Yasak elma dizisinde çok başarılı bir performans gösteren Barış Kılıç Sadakatsiz dizisinde de aynı başarıyı gösterecek.

Sadakat dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ve Caner Cindoruk olan dizi bir hayli merak ediliyor. Yeliz Kıvanç’ın ilişkide olacağı kişi olarak diziye dâhil olacak olan Barış Kılıç çok yakın bir zamanda ekran karşısında olacak.

Sadakatsiz dizisinde ikinci Yasak Elma bombası patladı! 5

Sadakatsiz dizisi her geçen gün daha heyecanlı bir hal almaya başlıyor. Aynı zamanda yeni oyuncuların da dâhil olması ile birlikte dizinin senaryosunda değişiklikler yapılıyor. Özellikle Cansu Dere’nin oyunculuğu her bölümde gündeme gelmeyi başarıyor. Barış Kılıç’ın diziye dâhil olması büyük bir heyecan ile bekleniyor.

Barış Kılıç Ne Zaman Diziye Dâhil Olacak?

Yasak Elma dizisinden Sadakatsiz dizisine yeni transferlerinden biri olan Barış Kılıç çok yakın bir zamanda diziye dâhil olacak. Seyircilerin çok sevdiği başarılı oyunculardan biri olan Barış Kılıç önümüzdeki 2 bölüm içerisinde Sadakatsiz dizisine dâhil olacak.

Sadakatsiz dizisinde ikinci Yasak Elma bombası patladı! 6

Henüz nasıl bir karakter canlandıracağı belli olmasa da her türlü başarıya elde edeceği düşünülüyor. Son zamanlarda ön plana çıkan isimlerden biridir. Seyirciler büyük bir heyecan ile Barış Kılıç’ın diziye dâhil olmasını bekliyor.