Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisinde çok heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyor. 10. bölüm ile ekranlara gelen Sadakatsiz dizisi Cansu Dere’nin oyunculuğu ile yine çok konuşulan diziler arasına girmeyi başardı. 10. bölümün ardından 11. bölüm fragmanı yayınlandı.

Son bölümde Asya Volkan’ın kendisine çok kötü bir şey yapacağı hakkında duyumlar almaya başladı. Evine notlar gelmeye başlayan Asya’nın son aldığı notta Volkan’ın kendisine çok büyük bir zarar vereceği yazıyordu.

Peki, fragmanda Asya’ya saldıran Volkan mı? Bu sorunun cevabını alabilmek için herkes büyük bir heyecan ile yeni bölümü bekliyor. Volkan ve Asya arasında yaşanan gerilim her bölüm daha da büyük bir düzeye ulaşıyor.

5fd865e43ab1662a6c56ed2d
Sadakatsiz Dizisi Sosyal Medyada Yine Gündem Oldu!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisinin başrolünde Caner Cindoruk ve Cansu Dere oynuyor. Dizinin başarılı senaryosu ve oyunculukların üstün başarısı ile her bölümünde sosyal medyada gündem olmayı başaran dizilerden biri haline geldi. Dizinin her bölümü ayrı bir heyecan taşıyor.

s1

Bu bölümde gündem olan konu daha çok Asya’nın oğlu olan Ali’nin hakkında oldu. Her zamanki gibi Cansu Dere’ye övgü dolu binlerce paylaşım yapıldı. Derin’e karşı yapılan paylaşımlar ise daha çok nefret dolu oldu. Asya rolü çok fazla seviliyor. Çok da başarılı bir oyunculuk performansı görüyoruz. Dizinin Her yeni bölümü yayınlandığında gündem olması dijital platformda da çok büyük bir ilgi gördüğünü gösteriyor.

s111
Sadakatsiz Son Bölüm Özeti

Volkan Asya’yı ikili dünyamızın da nefret etmeye başladı. Asya Volkan ile ateşkes imzalama kararı aldı. Bunun sebebi ise Ali ile olan iletişimden kaynaklanıyor. Fakat bu ateşkes her şey daha da kötüye götürecek gibi görünüyor.

Volkan sürekli olarak Ali’nin ve Asya’nın hayatında bir yeri olduğunu ispatlamaya çalışırken Derin tarafından huzursuz edilmeye başladı. Volkan hem Asya hem de arkadaşları için çok hain planlar yapmaya başladı.

Volkan bütün engelleri değiştirmeye hazırlanıyor. Özellikle Asya’dan büyük bir intikam alacağı söz konusu oldu. Yeni bölüm fragmanında da Asiye yönelik yapılan saldırıda bunu anlamak mümkündür.