Çarşamba akşamları yayınlanarak Kanal D’nin başyapıtı haline gelen Sadakatsiz dizisi, Kuruluş Osman dizisini gölgede bıraktı. Özel konusu ve oyuncuların performanslarının büyüsüyle Sadakatsiz dizisi, aynı gün yayınlanan dizileri yayından kaldırma noktasına getirdi. Eşler arasındaki aldatma konusuna çocuk gözüyle bakan dizide, Asya karakterinin çarpıcılığı ve Volkan karakterinin sadakatsizliği izleyiciyi derinden etkiliyor.

Asya ve Volkan’ın Oğulları Ali’nin ise özel ve fiziksel halleri aldatılma olayının çocuk gözünde hangi boyutlara yükseldiğini gözler önüne seriyor. Volkan’ın Asya’ya yapmış olduğu sadakatsizliğe rağmen oğlunu da seviyormuş gibi görünmesi, izleyicinin sinirlerini bozuyor. Asya ile evli iken onu Derin ile aldatması ve dizinin son bölümünde Derin ile evli iken sürekli Asya’ya koşması izleyiciye pes dedirtti.

Sadakatsiz 4. bölüm son bölüm full izle Kanal D 28 Ekim puhuTV kesintisiz  izle

Volkan’ın Yaptıkları Ve Hasta Halleri

Volkan, dizinin en sevilmeyen kişilerinden birisi olmasına rağmen dizideki rolü özel bir roldür. Çocuğu ile ilgilenen baba hallerine rağmen çocukla hiçbir ilgisi olmayan yalnızca eşlerine karşı tavırlar takınan karaktersiz bir insan. Aynı zamanda aldatma duygusu içine işlemiş ve hastalık boyutunu kazanmış bir insan. Bu rolü oynamak çok kolay bir şey değil. Caner Cindoruk kadın dizisindeki Sarp karakterinden sonra bu dizide çok farklı bir karakteri canlandırıyor. Bu durum oyunculuktaki başarısını gözler önüne seriyor.

Sadakatsiz 8. Bölüm izle, Sadakatsiz tek parça izle, Sadakatsiz 25 Kasım  2020 son bölüm

Sadakatsiz Volkan İzleyiciden Tepki Görüyor

Volkan’ın dizinin son bölümünde sürekli Asya’yı izlemesi ve ona yakınlaşarak intikam alması, Volkan karakterine tepkileri artırdı. Doktor olan Asya’nın sürekli oğluna yönelik halleri izleyiciye tarz görünürken, Volkan’ın oğlu Ali’yi kullanması Volkan’a kızılmasına sebep oldu.

Dizinin son sahnesinde her zaman suskun kalan Ali’nin babasına “baba bu gece burada kalabilir misin” demesi ise Ali’nin de bu ilişkiye bitmemiş gözüyle baktığını ortaya çıkardı. Yeni bölümü heyecanla beklenen dizi, güzel ve anlamlı diziler arasında bulunuyor.

Volkan ve Asya karakterinin ilişkisi bitmiş olsa dahi Volkan’ın hırs ve inatları sebebiyle bir erkeğin ne derece kötü olabileceğini ortaya koyan dizi büyük bir grup tarafından izleniyor. Özellikle kadın izleyicilerin doktor da olsan durum değişmiyor dediği dizinin yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor