RENKLİ SAÇ TÜYLERİ ( Hair feathers )
2015 yaz saç modasında saçlarımız cıvıl cıvıl rengarenk birbirinden farklı renklerle ve desenlerle bezenmiş renkli saç tüyleri ile donanacak. İsterseniz kendi saç renginize yakın tonlarda kullanabileceğiniz  gibi , cesur olmak isteyenler ve farklılık peşinde koşanlar için de pembe tonları, yeşilin en göz alıcı tonları, bu senenin trend rengi mor tüyler, hem tüy aksesuarlarla hem de saç şeklinde tüylerle saçlarınıza güzellik katabileceksiniz.
 

RENKLİ SAÇ TÜYLERİ NASIL KULLANILIR ?

İki ayrı videoda da izlediğiniz gibi, saç tüy paketinin  içinde bulunan küçük silikon boncuklar ve bir adet  saç kancası ile beraber , kargaburuna benzer yahut pense ya da hiçbirini  bulamadınız bir cımbız yardımı ile klipslerden saçları geçirerek gayet kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.İster kuaförünüzde isterseniz evde kendiniz rahatlıkla uygulayabilir ve aynı şekilde hızlı ve zahmetsiz bir şekilde saçınıza zarar vermeden çıkarabilirsiniz.
 
Saç tüylerinize istediğiniz şekli verebilirsiniz.Tamamı ısıya dayanıklı, yıkanabilir ve kurulanabilir özelliktedir. Dikkat etmeniz gereken aldığınız saç tüylerinin yapay ve orijinal tüylerden yapılmış olması.Sülün tüyünden yapılan tüylerin kalıcılığı ve dayanıklılığı daha fazladır.Şu an piyasada satılan  ve en çok tercih edileni sülün tüyünden üretilmiş olanlarıdır.Saçlarınızı dalgalı yapmak istediğinizde tüylerinizi de maşa yardımı ile yahut fön makinesi ile şekillendirebilirsiniz.Ya da herhangi şekillendirici ürün ile saçınıza şekil veriyormuş gibi şekillendirebilirsiniz.
 

 
En yaygın kullanımı; Tüyleri 2’li yahut  3’lü halde saça takmak. Ama isterseniz sayıyı artırabilirsiniz.Saç tüylerinin içinde şu an en yaygın  kullanımı 2’li halde bir düz renk bir de kırçıllı diye tabir ettiğimiz tüy modellerini bir arada kullanmak.
Saç tüyü nasıl kullanılır, takılır, uygulanır video izle :

Aynı gün içerisinde nasıl görünmek istiyorsanız saç tüylerinizi değiştirebilir, kolayca çıkarabilir farklı renk ve modellerle tarzınıza uygun bir görüntü elde edebilirsiniz.Sade ve şık görüntünün yanında daha çılgın, daha wamp ya da seksi görüntü elde etmek için birbirinden şık ve detaylı saç tüylerini bu yaz saçınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz.Ateşli kırmızı renkleri ile, gökkuşağını andıran canlı parlak tonlar ile ya da cow girl ve bohem  tarzını benimsemiş olanlar için baharat tonları gibi birçok alternatifi mevcut.
Saç tüyleri nasıl çıkarılır ve daha fazlası için video :

Saç tüylerinizi şimdiden almanızda fayda var.Yazın trend alarmı bu saç tüyleri ile,sahilde bikini ve mayolarınız ile dikkat çekmek istiyorsanız ya da gece davetlerinde,düğünlerde şık ve farklı bir hava katmak istiyorsanız ilk yaz alışverişinizde şimdiden sepetinde muhakkak olması gereken ürünlerden biri.
 

Saçın Hızlı Uzaması İçin Ne Yapmak Gerekir? Yazıyı Okumak İçin Tıklayın