Rusya’da 29 yaşındaki bir kız hayatını kaybettikten sonra ailesi tarafından çok garip bir durum ile karşı karşıya kaldı. 29 yaşındaki genç kızın cansız bedeni mezardan çıkarılarak annesi ve babası tarafından mumyalandı. Bu şekilde koleksiyon yaptıklarını iddia eden aile tutuklandı. Anatolly Moskvin isimli kişi 29 yaşındaki genç kızın cansız bedenini mezardan çıkararak mumyaladığını itiraf etti.

Rusya'da 29 kız çocuğunun cansız bedenini mezardan çıkartıp, mumyalamıştı! Çocukların ailesine söyledikleri kan dondurdu

Bu adamın evine yapılan baskın sonucu kızım mumyalanmış hali ele  geçirildi. Adamın yaptığı açıklama ile daha tüyler ürperticiydi. Kızım öldükten sonra üzerindeki hakları bitiyor diyen adam kendinde kızma mumyalama ha görmüş. Bu olayın medyaya yansıması sonucu herkes büyük bir şok içine girdi.

Cansız Bedenlerden Bebek Yapıyor!

Rusya’da yaşanan tüyler ürpertici bir olay geçen haftalarda açığa çıktı. Bir babanın 29 yaşındaki kızını mezardan çıkararak vücudunu mumyaladığı ve mumyalanan vücudu insan bebek haline getirdiği ortaya çıktı. Görüntüleri ile yayınlanan bu haber insanları çok korkuttu. Kızın babasının evine yapılan baskın sonucu kızın mumyalanmış ve korkunç hali ele geçirildi. Bu psikopatlığı yapan adam istese hemen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Rusya'da 29 kız çocuğunun cansız bedenini mezardan çıkartıp, mumyalamıştı! Çocukların ailesine söyledikleri kan dondurdu

2011 yılında vefat eden kızının uzun bir süredir mumya halinde evinde olduğu anlaşıldı. Bu vahşet verici olay sonucu adam bebek koleksiyonu yaptığını itiraf etti. Rusya ve dünya gündemine oturan bu haber sosyal medyada da çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Bir insanın nasıl böyle bir şey yapacağı akıl alır bir durum değil. Bu adamı  psikolojik sorunları olduğu düşünülüyor.

Rusya’nın En Önemli Davalarından Biri Oldu!

Rusya’ da 29 yaşında vefat eden bir kızın babası kızımın mezarına cansız bedeni çıkararak mumyalandı. Bu adamın evine yapılan baskın sonucu mumyaladığı kız ele geçirildi. Bu akıl almaz olay Rusya’nın gündemine oturdu. Rusya’da görülen davalar arasında en önemli davalardan biri haline geldi. Bu adam mahkeme esnasında annesine bakmak ve evlenmek için beraat edilmesi talebinde bulundu. Daha önce böyle bir dava Rusya’da görülmedi ve dünyada da çok az sayıda görünmüş bir olaydır. Dava süreci hala takip ediliyor ve yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.