Nefesler Tutuldu Rap Star Resmen Başlıyor!

Medyacı ve sunucu olan Türkiye’nin tanınmış isimlerinden başında gelen Acun Ilıcalı rap dünyasının önemli isimlerinden olan Sagopa Kajmer ve Ceza gibi 2 dev ismi bir araya getiriyor. Başarılı programlara imza atan Ilıcalı yeni bir rap star konseptiyle milyonlarca insanı ekran başına toplamak için hazırlıklara son gaz devam etmektedir.

Acun Ilıcalı Exxen isimli platformda Türkiye de ilk kez Rap Star yarışması düzenlemek için kollarını sıvadı. Sagopa Kajmer ve Ceza ile görüşerek jüri üyeliği teklifi sundu. 2 önemli isim Acun Ilıcalının teklifini kabul ederek jüri koltuğundaki yerini aldı.

Rap Star İle Farkını Ortaya Koymaya Devam Ediyor

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı yaptığı yarışma programları ile her zaman ön plana çıkmayı başardı. Genellikle alışılmışın dışına çıkarak izleyicilerine farklı konsept ve tarzda programlar hazırlıyor. Son zamanlarda dizi sektörüyle de ön plana çıkan Ilıcalı Türkiye’ye yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Çok yakın bir tarihte Rap Star izleyicilerle buluşması planlanmaktadır Acun Ilıcalı Rap müziğe olan hayranlığını ve ilgisini birçok kez dile getirmiştir. Uzun zamandır izleyiciler Rap müzik yarışmasının yapılırsa mutlu olacaklarını ve keyifle izleyeceklerini dile getirmiştirler. Uzun zamandır bu fikri düşünen Ilıcalı bu yıl içerisinde Rap Starın izleyicilerle buluşturacaktır.

Heyecan Uyandıran Jüri

Rap müzik alanında birçok önemli eserin sahibi olan Sagopa Kajmer ve Ceza uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara dönüyor. Türk rap müziğin öne çıkmasında büyük rolü olan 2 sanatçınınsa jüri üyeliği yapacağının belli olmasından sonra sevenlerinde büyük bir heyecan oluştu ve sabırsızlıkla yarışmanın başlayacağı zamanı beklemeye başladılar.

Yarışmanın sunuculuğunu da Enis Arıkan yapacak. Acun Ilıcalının Rap müzik hayranlığı herkes tarafından bilinmektedir. Günümüzde de oldukça popüler olan rap müziğe her geçen gün ilgi artmaktadır. Rap müzik seven herkes bu haberi duyunca fragmanı yayınlanmamış olmasına rağmen çok heyecanlandı. Exxen platformunda izlenebilecek olan Rap Starın başlama tarihi herkes tarafından merak konusu oldu. Yarışmanın en fazla 2 ay içerisinde başlanılacağı düşünülmektedir.