Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşan, ekranların sevilen dizi Ramo’da en son yayımlanan 21. bölümdeki sahne diziye renk kattı. Sevilen dizinin başkarakterlerinden olan Sibel karakteri oyunculuğuyla beğenileri üstünde toplamayı başardı. Son bölümdeki sahnelerin ve aralarında geçen diyalogların bir hayli komik ve eğlenceli olmasından dolayı gerek dizi hakkında gerek Esra Bilgiç’in oyunculuğu hakkında dizi izleyicilerini fazlaca konuşturdu.

Ramo Dizisi 21. Bölüm Full İzle! 20 Kasım Ramo Son Bölüm Tek Parça Youtube  İzle! - Haberler Ankara

Sibel karakterine canlandıran oyuncu Esra Bilgiç diziye renk katarak bir kez daha başarılı oyuncu kimliğini ortaya koydu. Dizi de ana hatlar Ramo karakteri üzerine kurulmuştur ve olaylar onun etrafında şekillenerek işlenir. Olayların ana hatları böyle iken Sibel karakteriyle diziye ayrı bir renk katılır. Yayınlanan son bölümdeki sahneler ve ikilinin arasında geçen eğlenceli konuşmalar neticesinde izleyicilerin bu yakın konuşmaların devamını bekleyecekleri kaçınılmaz oldu.

Esra Bilgiç’ten Başarılı Rol Karşısında Sibel’den Başarısız Oyunculuk

Ramo dizisinde ki kaçırılma sahnesi izleyicileri komediye boğdu. Esra Bilgiç’in muhteşem oyunculuğu bu kez Sibel karakterinin oyunculuğu becerememesi üzerine kurulmuştu. Ekranlarda izleyicilerin çok beğenerek izlediği sahne bu defa Youtube’da izlenme rekorları kırar. Her şeyi planlı olarak yapması dâhilinde Sibel’in kaçırılma sahnesindeki sözleri güldürü malzemesi oldu.

Ramo 18. Bölüm HD Tek Parça İzle

Ramo, Nehir’i bayılttıktan sonra Sibel’in bağırmasına anlam veremez ve bunu dile getirir. Sibel’in bu hareketine kızan Ramo’ya cevap gecikmez. Komik bir sahne havası vermesi açısından tatlı sert bir cevapla Esra Bilgiç’ten oyunculuğunu katarak ‘kendime kötü oyuncu dedirtmem, rolünü içeren oynayamadı, yansıtamadı dedirtmem’ diyerek cevap verdi. Bu repliğin hemen ardından ‘ kaçır beni Ramo’ diyerek kahkaha tufanı patladı.

Kaçırılma Süsü

Nehir’i kaçırmak için her şey planlanmıştı ve bu plana Sibel’de dâhil edilmişti. İkilinin kaçırılmasından sonra asıl komedi yeni başlıyordu. Ramo abisinin yerini öğrenmek için Nehir’i kaçırmıştı. Nehir’i konuşturmak için Sibel’in oyunculuk konusundaki muhteşem başarısızlığı izleyicileri gülme krizine soktu.

Ramo'nun 6. bölüm yeni bölüm fragmanı: Sibel, intikamını aldı! Ramo 5. son  bölüm izle

Esra Bilgiç’ten gelen bu rol adeta tüm beğeni ve övgüleri topladı. İzleyiciler bölüm sonunda beğenilerini ve ekranlarda Esra Bilgiç’in sahnelerini daha çok görmek istediklerini belirtti. Şüphesiz muhteşem iş çıkaran ikilinin, Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in sahnelerinin daha çok olması isteği dizinin izlenmesini etkileyecektir.