Rafet El Roman geçtiğimiz günlerde kadın arkadaşı ile birlikte görüntülenmiş ve kendini hemen açıklama yapmak durumunda hissetmiştir. Hakkında yazılan çirkin yorumlara ise çok sert tepki gösterdi. Magazin muhabirlerine yakalanan Şarkıcı Rafet El Roman ve arkadaşı mekân çıkışında görüntülendi.

Şahsına yönlendirilen soruları cevaplayan Rafet El Roman Ayber Hanım’ın ticari işlerine bakan bir avukat olduğunu belirtti. 52 yaşındaki Rafet El Roman:” Yanımdaki bayan arkadaşı tanıştırmayınca veya ismini cismini belirmeyince yakıştırmalar yapılıyor. Hemen ardından da 20 yaşında sevgilisi ile yakalandı haberleri yapılıyor. Ardından ise sosyal medyadan çirkin yorumlar ve tepkiler alıyorum” dedi.

Ne Sapıklığım Kaldı Ne Adamlığım Kaldı Diyerek Tepki Gösterdi

Sosyal medya platformunda aldığı tepkilere ve yazılan asılsız haberlere karşı oldukça sinirliydi. Yollarını ayırdığı eski eşi Ceren Kaplakarslan’ın babası tazminat davası açmıştı. Ünlü şarkıcı yanımdaki arkadaş avukat deyince muhabirler hemen bu soruyu yönlendirdi.

Rafet El Roman: Sübyancı ve sapık mıyım?

Rafet El Roman: “Bu dava ile Ayber Hanım ilgilenmiyor ve eski bir davanın bugün gündeme gelmesi hiç hoş değil” dedi. Kızı da kendi gibi şarkıcı olan ve yeni şarkı çıkaracak olan Rafet El Roman ” Bu konuda kimseyi dinlemiyor ve işine kimseyi karıştırmıyor. Sanırım bana çekmiş bu konuda.

Bende bu yüzden karışmıyorum ve müdahale de bulunacağım bir ortamda bulunmuyor” dedi. Sekiz aydır yurt dışındaydı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye dönüş yapan şarkıcı projelerinden bahsetti. Yeni albüm hazırlıkları ile gündemde olan şarkıcı yeni birde program ile ekranlarda yer alacak.

Tekrar konusu açılan tazminat davası hakkında çok fazla konuşmayarak, boşanma döneminde böyle tatsız olayların olabileceğini vurguladı. O dönemin gerginliği ile insanların birbirini kırıp dökebileceğine değindi. Ceren Hanım’a karşı hala saygı duyduğunu dile getirerek yeni ilişkisinde mutluluklar diledi.

Rafet El Roman’ın Hayatından Kısa Bir Kesit

 

1968’de hayata gözlerini açan Rafet El Roman’ın ilk adı Rafet Yaşdut’dur. Ailesi o küçükken Almanya’ya çalışmaya gitti oda anneannesi ile Edirne’de kaldı. Birinci sınıfa Edirne’de başlasa da 7 yaşında Almanya’ya ailesinin yanına gitti…

Rafet El Roman: Sübyancı ve sapık mıyım?

Okul hayatını Almanya’da tamamladı. Sanata karşı küçük yaştan beri ilgisi vardır. İlk bestelerini 16 yaşında yazmış ve  17 yaşında sinemaya atıldı. 1987’de Defender filminde başrol oyuncusu olarak oynadı. Almanya’da gösterdiği başarıların ardından Türkiye’ye 1995 yılında geldi ve ilk solo albümünü piyasaya sürdü. Çok fazla albüm çıkararak şarkılarını seslendirdi.