Ekranlara Sil Baştan dizisi ile adımını atan oyuncu Pınar Deniz yer aldığı birçok dizi projesi ile tanınıyor. Vatanım Sensin projesindeki Yıldız karakteri ile yıldızı ünlendi. Yıldızının parlaması ile günden güne daha çok tanınan Pınar Deniz ekranların aranan yüzü oldu. Birçok diziden teklifler almaya devam ediyor.

Yıldız Karakteri ile Yıldızı Parlayan Oyuncu

Yıldız karakterinde kanıtladık başarısından sonra önemli projelerde birçok başrol teklifi aldığı biliniyor. Güzel ve başarılı oyuncu gelen teklifleri kariyeri için özenle değerlendiriyor.

Son dönemlerin büyük ses getiren projelerinden biri olan Aşk 101 dizisi herkes tarafından biliniyor. Herkesin dikkatini çeken ve gündeme konu olan bir gençlik dizisi oldu. Aşk 101 dizisinde de rol alan oyuncu Pınar Deniz bu diziyle de izleyenleri kendine hayran bıraktı. Yarattığı etki ile akıllarda kalmayı başardı.

Pınar Deniz’in Yeni Bir Projesi Olduğu Biliniyor

Son olarak ekranların yeni gözde dizisi olan Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olan Pınar Denizin şimdilerde yeni bir projeye hazırlandığı biliniyor. Hayranları merakla bu projeyi bekliyor. Projenin çok önemli bir yapım olduğu konuşulanlar arasında.

Rekabet dizisine hazırlanan Pınar Deniz’in paylaşımı ruh halinin bir yansıması oldu!

Projenin adının Rekabet olduğu biliniyor. Oyuncu Pınar Deniz Aşk 101 dizisinde de rol aldığı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile izleyenler üzerinde etkili bir sinerji yaratmıştı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisi tekrar aynı projede birlikte başrol olmaya hazırlanıyor. Dizide güçlü bir aşk hikâyesi anlatılacak ve hikâye bir hukuk bürosunda geçecek. Projede iş hayatı ve aşk hayatı birlikte işlenecek.

Ekranların Aranan Yüzü Olmaya Devam Ediyor

Seyirciler merakla bu projeyi bekliyor. Yeni projesinden rolüne hazırlık sürecinde olduğu bilinen oyuncu Pınar Deniz sosyal medyasında hayranlarıyla samimi bir paylaşımda bulundu. Projenin ekranlara gelmesini heyecanla bekleyen hayranlarıyla ev halini paylaşan Pınar Deniz, göndersini “Akıl sağlığımı korumaya çalışıyorum” mesajı ile paylaştı.

Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında? İşte Pınar Deniz'in oynadığı diziler -  Haberler Milliyet

Oyuncunun bu samimi paylaşımlarına hayranlarının tepkisi de bir o kadar samimi oldu. Hayranları Pınar Deniz’e övgüler yağdırdı ve kendilerinin de aynı ruh halinde olduğunu söylediler.