TRT ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid dizisi her cuma seyircileri ile buluşuyor. Tarihi diziler arasında en sevilenlerinden biri olmayı başaran bu dizide yeni oyuncu katılımı çok konuşuldu. Bu dizide heyecanlı sahneler tüm hızıyla sürerken diziye daha da çok heyecan katacağı söylenen yeni bir oyuncu katılımı söz konusu oldu.

Ünlü oyuncu o diziyle ekranlara geri dönüyor!

Payitaht Abdülhamid yeni sezonuna 7 yeni isim ile devam edeceğini bildirmişti. Şimdilerde ise bu 7 isimden biri olan ünlü isim diziye dahil oluyor. Vildan Atasever isimli başarılı ve güzel oyuncu dizi kadrosuna yeni dahil edilen isim oldu. Diziye çok büyük bir heyecan katacak karakteri ile setlere başlamış bulunuyor. Henüz karakterinin ne olacağı bilinmiyor ve çok büyük bir heyecan ile diziye dahil olması bekleniyor.

Vildan Atasever Payitaht Abdülhamid Dizisine Katılıyor!

Çok sevilen isimlerden biri olan Vildan Atasever hem başarılı oyunculuğu ile hem de güzelliği ile kendisinden çok söz ettiren bir insandır. Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonda başladığında 7 yeni isim ile yoluna devam edeceğini söylemişti. Bu 7 yeni isimden en sonuncusu Vildan Atasever oldu. Tek Yürek isimli dizi ile tanıdığımız Vildan Atasever çok yakın bir zamanda bu diziye dahil olarak kendisinden çok söz ettirecek gibi görünüyor.

En çok merak edilen sorulardan biri de Vildan Atasever’in hangi rol ile karşımıza çıkacağı konusunda oluyor. Seyirciler merakla bu oyuncunun diziye dahil olmasını bekliyor. Dizide her geçen bölüm daha da heyecanlı bir hal alıyor. Vildan Atasever ile birlikte daha heyecanlı olacağı kesin.

Vildan Atasever Kimdir?

26 Temmuz 1981 yılında dünyaya gelen Vildan Atasever aslen Bursalıdır. Erzurumlu bir ailenin çocuğudur. Lise hayatında tiyatro ile ilgili eğitimi almıştır. Pek çok dizide ve filmde yer alan Vildan Atasever Tek Yürek isimli dizi ile herkes tarafından tanınmaya başladı. Son zamanlarda ise Payitaht Abdülhamid isimli diziye dahil olacağı konuşuluyor. Bu diziye dahil olması ile birlikte çok konuşmaya başladı. Hangi bölümde Vildan Atasever izleyeceğimiz henüz bilinmiyor.