Özcan Deniz, Feyza Aktan ile boşanmasından sonra özel hayatı ile ilgili çok paylaşım yapmadı. Olaylı boşanmanın ardından eski eşi ile yeniden bir araya geleceği haberleri de çıktı. Ancak şu aralar bu haberlerin asılsız olduğu konuşuluyor. Hatta Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında şu sıralar farklı tartışmalar olduğu da konuşuluyor.

Dizi ve sinema filmi çalışmalarına bir süre ara veren İstanbullu Gelin’den sonra yeni bir dizi hazırlığı içerisinde olan Deniz sosyal medya adresinden yeni bir hikâye paylaştı. Bu hikâyede oğlunu paylaşan Deniz’in paylaşımı kısa sürede pek çok kişi tarafından görüntülendi ve dikkat çekti. Özcan Deniz oğlunun yer aldığı paylaşımda “dünya bir yana sen bir yana” diyerek sevenlerini duygulandırdı. Oğlu ile ilgili çok az paylaşım yapan sanatçının bu paylaşımı dikkat çekti.

Seni Çok Bekledim Dizisi İçin Geri Sayım

Sosyal medya paylaşımı dikkat çeken Deniz, şu an İrem Helvacıoğlu ile başrolünü paylaştığı yeni bir dizi hazırlığı içerisindedir. Diziden ilk fotoğraflar çeşitli sosyal medya hesaplarında görüntülendi. Oldukça güçlü bir kadro ile yayın hayatına başlayacak olan dizinin ismi Seni Çok Bekledim.

Özcan Deniz'den duygusal paylaşım: Aşklarım benim - Magazin Haberleri -  Milliyet

Her dizisi beğenilen ve çok izlenen Deniz’in yeni dizisinin yayın tarihi henüz belli değil. Oyuncu kadrosu oldukça sağlam olan dizinin konusu hakkında da henüz net bir şey paylaşılmadı. Bir aşk hikâyesi olacak olan dizinin başrollerinde Deniz ve Helvacıoğlu yer alıyor.

Özcan Deniz’in Yeni Dizisi

Şu sıralar her alanda olduğu gibi dizi sektöründe de pandemiden kaynaklı olarak çok önemli sorunlar yaşanıyor. Bazı oyuncularda hastalığın çıkması ile birlikte, bazı diziler ara vermek zorunda kaldı, ya da zorunlu olarak senaryoları değiştirildi. Böyle bir ortamda Özcan Deniz’in yeni dizisinin ne kadar izleneceği merak ediliyor.

Dizi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Deniz, bu kadar karışık bir ortamda onun için en önemli olan şeyin oğlu olduğunu söylediği bir paylaşımda bulundu. Paylaşımı hayranlarını duygulandıran Deniz bugüne kadar oğluyla ilgili fazla paylaşım yapmadığı için bu paylaşımı çok dikkat çekti. Zaman zaman özel hayatı ile paylaşım yapsa da Deniz sosyal medyayı en çok kullanan isimlerden birisi değil.