Seda sayan, Onur Büyüktopçu’ya bir kere daha darbe vurdu. Daha önce de yemekteyiz programının sunucusu olan Onur Büyüktopçu programdan ayrıldıktan sonra yerine Seda Sayan geçmişti. , Onur Büyüktopçu ise Gelinim Mutfakta adlı yarışmanın sunucusu olmuştu.

Çıkan magazin haberlerine göre Seda Sayan Gelinim Mutfakta adlı dizinin sunucusu olacak. Daha önce de, Onur Büyük Topçu’nun yerine geçen Seda Sayan bir kez daha yerine geçiyor olması ikiliyi karşı karşıya getirdi.

Onur Büyüktopçu'ya ikinci Seda Sayan darbesi

Yine Çıkan haberlere göre Gelinim Mutfakta adlı dizinin yetkilileri 31 Aralık’a kadar programı sunup, 1 Ocak 2021 tarihinde bırakacaksın. Programın sunucusu Seda Sayan geçecek denildiği duyuldu.  Bu duruma, Onur Büyüktopçu’nun çok üzüldüğü öğrenildi. Onur Büyüktopçu oğlu aynı zamanda yine aynı kanal da Çarkıfelek adlı yarışmayı sunmaktadır.

Onur Büyüktopçu Kimdir?

1982 tarihinde İstanbul’da doğdu.  18 yaşına kadar hayatını İzmir’de sürdüren, Onur Büyüktopçu, yine öğrenimini bu şehirde tamamladı.

Tiyatro eğitimi için İngiltere’ye gitti. 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile oyunculuk dünyasına ilk adımını attı. Dizide Yusuf karakterine hayat verdi. Daha sonra Yabancı damat adlı dize rol alan, Onur Büyüktopçu 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide de yer aldı.

yemekteyiz_eski_sunucusu_onur_buyuktopcudan_seda_sayan_yorumu_enteresan_bir_muhabbet_1593093299_694

2015 ile 2017 yılları arasında Kiralık Aşk adlı diziye Koray karakteri ile yer aldı.  Daha sonra iki yıl boyunca TV 8 ekranlarında yayınlanan yemekteyiz adlı programının sunuculuğu yaptı. 2019 yılında Show TV ekranlarında yayımlanan Damat Bayıldı adlı yarışma ile, 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında Çarkıfelek adlı yarışmayı sunmaktadır.  Onur Büyüktopçu oyunculuğunun yanında başka işlerde de yer almıştır.

Seda Sayan Kimdir?

1961 tarihinde İstanbul’da doğdu. Asıl adı Aysel Gürsaçer’dir. 1980 yıllarında yaptığı albümler ile müzik dünyasına giriş yaptı. Rıdvan Kılıç ile evlenen Seda Sayan,  evliliğini sadece 6 ay sürdürebildi. 1990 yılında Sinan Engin ile evlendi ve tek çocuğu olan Oğulcan bu evlilikten oldu. En son kendisinden 23 yaş küçük olan onur şan ile evlendi. Nikâhını belediye başkanı Kadir Topbaş kıydı.