Hem restoranları hem de başarısı ile yakaladığı hızlı yükselişe devam eden Nusret Gökçe restoranında çalışacak eleman arıyor. Sadece iki şartı bulunan Nusret Gökçe’nin çalışacak elemanlar için belirlediği maaş ise 850bin TL olarak açıklandı. Sosyetenin kasabı lakabıyla piyasada ününe ün katan Nusret Gökçe hem farklı tarzı ile hem de sosyal medyayı çok aktif kullanması nedeni ile oldukça tanınıyor. Dünya  genelinde açtığı restoranlar ile de adından söz ettiren ünlü kasap her dönemde farklı haberler ve olaylar ile gündem oluyor.

Nusret Gökçe, Londra'daki yeni mekanı için 850 bin TL maaş vereceği müdür  arıyor | Haberler.com Magazin

Londra’da Yeni Restorana Yeni Eleman İlanı

Yeni restoranını İngiltere’nin başkenti Londra’da açmaya hazırlanan Nusret Gökçe burada çalıştırarak üzere yeni elemanlar aradığını duyurdu. Sadece işi şart ile alınacak eleman ilanının ardından meraklılar hemen konuyu araştırmaya başladı ve Nusret’in iki şartının ne olduğu oldukça merak edildi.

Kendi Halinde Kasaplıktan Dünya Genelinde Sosyetikliğe

Kasapken dünya genelinde tanınan bir isim haline dönüşmeyi başaran Nusret Gökçe, he geçen gün işlerini büyütmeye devam ediyor. Şehirde yer alan en popüler cadde üzerinde yeni mekanının hazırlığını sürdüren sosyete kasabı, bu dükkânda müdür pozisyonunda görev yapacak personel arıyor. Oldukça yüksek fiyatı ile ilgi çeken bu ilan duyulduktan sonra bir anda gündem oldu ve araştırılmaya başlandı.  Yıllık 80 Bin Pound olarak açıklanan bu rakam karşılığında restoranda görev yapacak müdürler aranıyor.

Nusret Gökçe'nin yalnızca 2 şartı var 850 bin TL'ye çalışan arıyor! -  Internet Haber

Nusret’in Aradığı İki Şart Ne?

Nusret restoranında güvenebileceği ve tamamı ile dükkânın işlerinden sorumlu olabileceğine inandığı personelle arıyor. İngiltere genelinde verilen ilanda başvuracak olan kişilerde aradığı ilk özellik bu adayın çok iyi derecede Türkçe bilmesi… Türkçeyi çok iyi bilen ve İngilizce diline de çok iyi hâkim olanlar bu ilana başvuru yapmaya hak kazanıyor. Adaylarda aranan bir diğer özellik ise İngiltere genelinden az 15 yılı kapsayacak şekilde iş tecrübesinin bulunması… Bu iki şartı yerine getirebilecek adaylar yapacakları başvuru ile Nusret’in et restoranında çalışmaya hak kazanacaklar. Nusret’in bugün dünya genelinde işettiği et lokantası sayısı ise 20’nin üzerinde bulunuyor.