Netflix’in yeni Türk dizisi olan Bir Başkadır dizisi sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncuları ve değişik senaryosu ile şimdiden konuşulmaya başladı. Bu dizinin ilk fragmanı yayına girdi. Dizinin fragmanında çarpıcı öyküsü dikkatleri çekiyor. Yerli yapımlar arasında en iddialı dizilerden biri olan bu dizinin yaratıcısı Berkun Oya olmaktadır. Dizinin fragmanının yayınlanması ile birlikte yayın tarihi de belirlenmiş oldu. Oyuncu kadrosu ile şimdiden izleyiciler etkilemeye başladı. Dizinin fragmanı büyük bir ilgi ile izlendi. Dizi yayınlandığı an büyük bir beğeni toplayacak. Dizinin konusunun diğer dizilere göre farklı olması dikkat çeken özelliklerinden biri oldu.

Bir Başkadır Dizisinin Oyuncuları

Netflix Platformu için hazırlanan Bir Başkadır dizisi çok iddialı senaryosu ile ilk fragmanını yayınladı. Hem çarpıcı öyküsü hem de muhteşem oyuncu kadrosu ile izleyiciler şimdiden etkilemeye başlayan bu dizi çok yakın bir zamanda yayına giriyor.  Dizinin başrollerinde Öykü Karayel, Funda Eryiğit, Fatih Artman, Alican Yücesoy ve Tülin Özen isimli çok usta ve başarılı oyuncular yer alıyor. Dizide baş örtülü bir kadının hayatından bahsediliyor.

Bir Başkadır dizisinin Meryem'i Öykü Karayel'e övgü yağmuru

Yayın hayatında pek rastlanmayan bir konusunun olması diziyi şimdiden çarpıcı bir hale getirmiş gibi görünüyor. Son zamanlarda dijital platformlara olan ilginin artması üzerine Netflix gibi platformlar çok iddialı diziler ile karşımıza çıkıyor. Bu dizilerden biri de Bir Başkadır dizisi oluyor. Türk yapımı Netflix dizileri hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bir Başkadır dizisi de bu ilgi gören diziler arasına girecek gibi görünüyor.

Yeni Netflix dizisi ''Bir Başkadır'' fragmanı paylaşıldı - ShiftDelete.Net

Fragmanı yayınlanan dizinin yayına gireceği tarihte belirlenmiş oldu. İnsanların şimdiden çok dikkatini çeken ve sosyal medyada çok konuşulan bir dizi olması yayına girdiği an büyük beğeni toplayacağına işaret ediyor.

Bir Başkadır Dizisi Ne Zaman Yayına Giriyor

Som zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olan Bir Başkadır dizisinin yayın tarihi belli oldu. 12 Kasım tarihinde yayına girecek olan bu dizinin ilk fragmanı da yayınlanmış bulunuyor. Öykü Karayel’in başrol oynadığı bu dizi 8 bölümden oluşacak ve tek sezonluk bir dizidir. Başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Aynı zamanda dizinin öyküsü son derece dikkat çekicidir. 12 Kasım tarihinde sevenleri ile buluşacak olan dizinin çok ilgi göreceği söyleniyor.