Türkiye’nin en güzel kadın oyuncularından biri olan Nesrin Cavadzade yeni sevgilisi ile mutlu beraberliği gözler önüne serildi. Güzel oyuncu Yasak Elma dizisinde yer alan başrol oyunculardan biridir. Hayatında sürekli biri olmadığı için her zaman yanında görülen kişiler ile yakıştırılan Nesrin Cavadzade şimdi gerçekten bir ilişki içerisinde. Fotoğraflardan görüldüğü üzere çok mutlu oldukları anlaşılan çift yakın zamanda ilişkiye başladı. Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi ve ailesi beraber görüntülendi.

Nesrin Cavadzade’nin Sevgilisi Gökhan Alkan!

Her ikisi de ülkemizin sevilen isimlerdir. Çok yakında yeni bir ilişkiye başlayan çift birbirlerine çok yakıştırılıyor. Her ikisinin de ne kadar mutlu olduğu gözlerinden anlaşılıyor. Bu ilişkinin evliliğe gideceği yönünde pek çok söylem yer alıyor. Fotoğrafları ile sosyal medyada çok konuşulan bu çiftin hem fiziksel olarak hem de kafa olarak birbirlerine çok uyum sağladığı düşünülüyor.

Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Alkan aileye girdi! Evlilik açıklaması geldi

Mutlu devam eden ilişkilerinin hiç bozulmaması isteniyor. Aynı zamanda Nesrin Cavadzade sevgilidi Gökhan Alkan ‘ı ailesi ile tanıştırdı. O anlar objektiflere yakalandı. Aile görüşmesinden sonra herkesin gözlerinin içinin parlaması dikkat çekti. Bu görüşme evliliğe giden ilişkiyi  daha da kuvvetlendiriyor.

Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Alkan aileye girdi! Evlilik açıklaması geldi

Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade’nin Ailesi İle Tanıştı!

Sevilen oyunculardan biri olan Gökhan Alkan Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Nesrin Cavadzade ile yeni bir ilişkiye başladı. Geçtiğimiz günlerde bir mekânda yaklaşık 2 saat kadar oturan ikilinin yanından Nesrin’in annesi ve babasının da olduğu ortaya çıktı.

Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Alkan aileye girdi! Evlilik açıklaması geldi

Bunun üzerine ilişkinin evliliğe gittiği yönünde düşünceler ortaya atılmaya başladı. Mekân çıkışında muhabirler ile çift arsında ufak bir sohbet geçti. Nesrin Cavadzade’nin ailesi arabaya binip uzaklaşırken çift muhabirlerin birkaç sorusunu cevapladı. Gökhan Alkan evlilik ile ilgili sorulara cevap vermekten kaçınmadı.

Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Alkan aileye girdi! Evlilik açıklaması geldi

Fiziksel olarak çok yakışan bu çiftin arasında büyük bir aşk olduğu da gözlerden kaçmıyor. Gökhan Alkan çok mutlu olduklarını ve daha fazla hiçbir söze gerek olmadığını belirtti. Aynı zamanda yanlarında büyüklerinin olduğu için başka zaman görüşme ve röportaj yapma talebinde bulundu. Aynı zamanda evlilik ile ilgili sorulara ” İnşallah” diyerek evlilik konusunda ne kadar istekli olduğunu gösterdi.