ATV’nin sevilen sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te akıl almaz bir olay yaşandı. Milyonları ekran başına kitleyen program her gün birilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Eşini Baldızım Diye Tanıttı Başka Adamla Evlendirdi!

ATV’de yayınlanan olay bu kadarı da pes dedirtti! 31 yaşındaki Emre Korkmaz evlenmeye hazırlanıyordu fakat çok büyük bir şok yaşadı. Dolandırıcılık vakalarında bu kadarı da olmaz dedirten olayda 31 Yaşındaki Emre Korkmaz isimli şahısın evlenme hazırlığında bulunduğu Canan adındaki kadın aslında eşi olan adamı Emre Korkmaz’a eniştem diye tanıttı!

Akıllara durgunluk veren bu dolandırıcılık vakasında Emre Korkmaz; 350 bin TL dolandırıldığını açıklamalarına ekledi. Sevilen sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sertte işlenen dolandırıcılık vakası herkesi şoke etti. 31 yaşındaki Emre Korkmaz kendisine evlenme vaadinde bulunan Canan isimli kadın tarafından dolandırıldığını anlattı

Mutlu Bir Yuvam Olsun Dedi 350 Bin Lirası Gitti!

Canan adındaki kadınla evlenme umuduyla görüşen Emre Korkmaz hem umudunu yitirdi, hem de parasını kaptırdı. Emre Korkmaz: “Mutlu bir yuvam olmasını istemiştim” diyerek Canan isimli kadın tarafından tam 350 bin TL dolandırıldığını açıkladı.

Eniştem Diye Tanıttı

Canan isimli kadının Emre Korkmaz’a eniştem vasfıyla tanıttığı kişinin aslında eniştesi olmadığı anlaşıldı.

Eniştem diyerek tanıttığı kişinin aslında kocası olduğu da önemli iddialar arasında yerini aldı. Açıklamalarına devam eden Emre Korkmaz: “Seviyordum ve hayal kırıklığına uğradım. 350 bin tl de param heba oldu. Beni yiyecek ekmeğe muhtaç ettiler.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Olayın Detayları İse Şu Şekilde Devam Ediyor

Çanakkale’de evlilik hayallerini gerçekleştiren Emre Korkmaz, komşularının vesilesi ile Ümit D. İsimli adamla tanıştı. Adamın iddiasına göre İzmir’de yaşayan bir baldızı vardı. Canan adındaki kadın Çanakkale’ye gelerek Emre Korkmaz ile tanıştı. Emre Korkmaz, Canan isimli kadını beğenerek evlenme hazırlıklarına başladı. Nişanda 40 bin TL değerinden ziynet eşyası ile 15 bin TL değerinde kıyafet aldı. Kısa süre sonra dini nikâh yapan çift 250 bin TL düğün parası harcadı.

Parasını da sevgisini de kaptıran Emre Korkmaz, Müge Anlı’ya;”Ümit D. bana geldi, Canan’ ı baldızı olarak tanıttı evlenmem için ikna etti. Daha sonra ikisinin evli olduğunu öğrendim.”Mağdurum” diye anlattı.