Yayınlanmaya başlaması ile birlikte birçok izleyici tarafından ilgi ile izlenen mucize doktor dizisi izleyicilerin yüreğine işlediği bir yapım. Fox TV ekranlarının perşembe akşamları ekrana gelen mucize Doktor dizisinde oldukça başarılı bir reyting performansı görülüyor. İzleyicileri tarafından beğenilen ve ilgi ile izlenen birçok hikayenin yer aldığı dizi heyecanını yitirmeden devam ediyor.

 

Başrol olarak yer alan Taner Ölmez canlandırdığı Ali Vefa karakterinin yaşadıkları ile izleyicilerin yüreklerine işliyor. 36 bölümünü geride bırakan mucize doktor dizisi 2. sezonunda da yine güçlü bir oyuncu kadrosu ile kaldığı yerden devam ediyor. Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Seda Bakan gibi birçok ünlü ismin yer aldığı projede çeşitli hikayeler yer alıyor.

Bir Çocuğun Hayatı Kurtulacak

Yeni bölümünde Ali Vefa’nın bir çocuğun hayatı için verdiği mücadele ve söylediği sözler yine seyircinin içine işliyor. Oldukça dikkat çekici sözleriyle çocuğun canını kurtarmak için mücadele eden Ali Vefa iyiliğin önemini izleyicilere bir kez daha yansıtıyor. İyiliğin önemini her fırsatta anlatmaya çalışan dizi olan mucize doktor Ali Vefa karakteri sayesinde çok güzel ve anlamlı bir şekilde mesajlar vermeyi başarıyor.

 

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde Ali Vefa’nın sözleri adeta izleyicilerin yüreğine bomba gibi düşecek. İnsanların başına ne gelirse gelsin iyiliği seçmek için vaktinin olduğunu söyleyen Ali Vefa bu sözü ile dizide verdiği en kısa, öz ve güzel mesaj olarak dikkatleri üzerine çekti.

Ali Vefa’nın Değerli Cümleleri

Anlamlı ve derin mesajı ile iyiliğin ne kadar değerli olduğuna dikkat çeken Ali Vefa karakteri her bölümde davranışları ile izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Taner Ölmez tarafından canlandırılan bu karakterin dizide attığı her adım olay oluyor. Aynı zamanda izleyiciler tarafından Taner Ölmez’in oyunculuk performansı da tam not alıyor.

 

Her bölümünde birçok mesajı içinde barındıran dizi reyting sıralamasında yerini kimselere vermemeye niyetli. Güçlü oyuncu kadrosu ile her geçen gün daha da ses getirmeyi başaran mucize Doktor dizisi bu bölümde verdiği anlamlı ve evrensel mesaj ile sosyal medyada konuşulmayı başardı.