Ünlüler dünyasının en sevilen isimlerinden birisi olan Metin Şentürk koronavirüse yakalandığını her zamanki esprili tavrıyla açıkladı. Ünlü şarkıcı test sonucunun pozitif çıktığını açıklarken sağlık durumunun şu anda iyi olduğunu belirtti ve tüm sevenlerinin virüse karşı dikkatli olmalarını istedi.

Her geçen gün sanat camiasından birçok insanın koronavirüs haberi ile sevenleri üzüntüye boğuluyor. Son olarak koronavirüs testi pozitif çıktığı haberini veren Metin Şentürk koronavirüse yakalanan ünlüler arasında yer aldı. Sevenlerine bir açıklama ile sonucunun pozitif çıktığını duyuran Metin Şentürk sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Metin Şentürk’ün Sağlık Durumu İyi

Sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyuran ünlü şarkıcı Metin Şentürk tedavi sürecine başlanmış olduğunu da belirtti. Sevenlerine sevgili dostlar diyerek seslenen Metin Şentürk testinin pozitif çıktığını ve tedavi sürecinin başladığını belirterek sağlık durumunun iyi olduğunu ve endişe edilecek bir durumun bulunmadığını açıkladı.

Aynı zamanda bu haberi kendisinin vermek istediğini söyleyen Metin Şentürk sevenlerinin koronavirüs önlemlerine dikkat etmelerini belirterek herkesi çok sevdiğini açıklamasına ekledi. Bunun yanı sıra hiçbir zaman esprilerinden vazgeçmeyen ve bu haliyle oldukça beğenilen Metin Şentürk Bu açıklamasında da espri yapmaktan geri durmadı. Açıklamasının devamında pozitif bir adam olduğunu ve bu nedenle testinin negatif çıkmasının beklenmeyeceğini söyleyerek sevenlerini gülümsetti.

Pozitif Bir Adamım Mesajı Yayınladı

Zaman zaman durumu hakkında bilgiler vereceğini de söyleyen Metin Şentürk’e takipçilerinden geçmiş olsun mesajları gelmeye başladı. Her geçen gün koronavirüse yakalanan kişi sayısının artması ile birlikte ünlüler camiasında da testi pozitif çıkan bir sürü isim açıklanmaya devam ediyor.

Metin Şentürk, duygu yüklü hayat savaşını paylaştı: Her gece Allah'a... -  YAŞAM Haberleri

Bu ünlüler arasına Metin Şentürk de sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile katılmış oldu.Ünlüler camiası aynı zamanda sevenlerini her zaman koronavirüs tedbirleri kapsamında uyararak dikkat etmeleri gereken noktalar konusunda bilgilendirmeler yapıyor.

Aynı şekilde Metin Şentürk’ün de koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklarken sevenlerinin önlemlere dikkat etmelerini önererek onları çok sevdiğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı. Şentürk’ün sağlık durumunun iyi olması ve tedavisine de başlanmış olması sevenlerinin içini biraz olsun rahatlatırken ne kadar çok sevildiği de bu paylaşımı ile ortaya çıkmış oldu.