Pazar akşamları seyircisiyle buluşan ve son zamanlarda reytinglerini oldukça artıran menajerimi ara dizisi yine seyirciyi şaşırttı. Star TV’nin menajerimi ara dizisinin 14. bölümünde yaşanan kovulma sahnesi herkesi merakta koydu. Ahsen Eroğlu tarafından canlandırılan Dicle karakterinin EGO ajanstan kovulmuş olması hakkında herkes araştırmaya koyuldu.

 

Canan Ergüder tarafından canlandırılan Feris karakterinin Dicle karakterinin neden olduğu hakkında sosyal medya üzerinden yorumlar gelmeye devam ediyor. 14. bölüm ile ilgili bu sahne sosyal medyanın gündemine oturacak gibi görünüyor.

Menajerimi Ara 2. yeni bölüm fragmanı yayımlandı - Menajerimi Ara dizisi  konusu ve oyuncuları - Magazin Haberleri - Milliyet

Serkan Dicle’ye İş Teklif Ediyor

Emir karakteri ile diziye adeta can veren Burak Tozkoparan ve Serkan karakteri olarak katılan Serhat Teoman’ın hikayede önemli olaylar yaşanacağını gösteriyor. Yeni açılımlar yapılacağını düşünen seyirci Dicle karakterinin yeni bir iş teklifi alacağı konusunda şaşırdı. Serkan’ın bu kovulma durumun üzerine Dicle’ye yeni bir iş teklifi yapması dizi hayranlarını beklemediği bir durum değildi.

 

Ancak Serkan’ın bu iş teklifini Kıraç ile arasında yatan sorunlar olduğu düşünceler arasında. Serkan’ın asıl amacının Kıraç’a büyük bir darbe indirmek olduğu düşünülüyor. Kıraç ile arasında sorunlar yaşayan Serkan’ın bu hamlesi aslında seyirciyi çok da şaşırtmıyor. Ancak seyirci tarafından merak edilen en önemli konu ikili arasında ne olduğu ve bu düşmanlığın bu noktaya kadar nasıl geldiği oluyor. Dizinin yeni bölümünde bu konu ile ilgili bir detay verileceği de düşünülüyor.

 

14. Bölüm Bomba Gibi Geliyor

 

Dizinin 14. yeni bölümünde başka neler izleneceği hakkında fragmanda Emir’in Dicle’nin kovulması sebebiyle yaşadığı derin üzüntü ve bunu gizleyememesi, Kıraç’ın Feris’e hesap sorması hatta ve hatta Dicle’nin Serkan’la buluşarak Dicle’ye iş teklifi etmesi seyirciye yeni bölüm hakkında merakla beklemeye itiyor.

Menajerimi Ara Dizisi Neden Yok? Menajerimi Ara Yeni Bölüm Ne Zaman? -  onedio.com

Ancak yeni bölümün en önemli noktası ise Ozan Dolunay’ın sosyal medya ifşası olacak gibi görünüyor. Öte yandan sürekli olarak Serkan’a güvensizlik duyduğunu söylemesi Ego ajansta çalışanları şaşırtıyor ve akıllarında soru işareti kalmasına neden oluyor.

 

Seyirci oldukça memnun eden, iyi bir reyting yakalayan menajerimi ara dizisi Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Burak Tozkoparan, Canan Ergüder gibi birçok güçlü ismi bir araya getirdiği için daha fazla seviliyor.