Son zamanların en sevilen isimlerinden biri olan Mehmet Şef ile ilgili birtakım söylemler yer alıyor. TV8 ekranların en sevilen programlarından biri olan MasterChef programı jüri üyelerinden biri olan Mehmet Şef programdan ayrılıyor gibi konular konuşuluyor. Programda hem yemek bilgisi ile hem de sıcakkanlı kendine has tavırları ile herkesin beğenisini topladı. MasterChef programı denince akla gelen isimlerden ilk Mehmet Şef oluyor. Mehmet Şef geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile sevenlerini çok korkuttu. Mehmet Şefin kızıyla yeni bir projede yer alacağı konusundaki paylaşımı sevenlerinin yüreğini hoplattı. Peki, Mehmet Şef gerçekten Masterchef programını veda ediyor mu?

Mehmet Şef’in Paylaşımı Sevenlerini Korkuttu!

MasterChef programının bu seviyelere gelmesinde büyük böyle olan Mehmet Şef geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım ile sevenlerini çok korkuttu. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanın Mehmet Şef pek çok paylaşım yapıyor. Programda sert ve agresif bir görünüm almasına rağmen gerçek hayattan bu durumdan çok farklı ve sıcakkanlı bir insandır. Sosyal medyadaki paylaşımlarından bunu rahat bir şekilde anlamak mümkün olur. Yarışmacılar genellikle Mehmet şeften korkarken Mehmet Yalçınkaya onlarla bir bağ kuruyor. Sevdiği kişiler elendiğinde üzüntüsünü çok net belli ediyor.

Bu sezon yarışan yarışmacılardan biri olan Celal’in elenmesi ile birlikte Mehmet şef gözyaşlarını tutamadı. Aynı şekilde aynı şekilde Furkan’ın elenmesi ile de büyük üzüntü yaşadı. Mehmet Yalçınkaya dışarıdan sert görünse de çok iyi niyetli bir insan olduğunu herkese gösterdi. Gündemden düşmeyen Mehmet Yalçınkaya’nın sosyal medyada yaptığı son paylaşım çok konuşuldu. Kızı ile stüdyoda bir fotoğraf paylaşan Mehmet Yalçınkaya programa veda mı ediyor sorularını akıllara getirdi.

Mehmet Şef Kızıyla Yeni Bir Projeye Mi Başlıyor?

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Mehmet Yalçınkaya geçtiğimiz günlerde kızıyla stüdyoda bir fotoğraf paylaştı. Mehmet Şef ” Kızımla süper bir proje, pazar günü çekiminden” şeklindeki notunu da ekleyince akıllara kızı ile başka bir proje yapıp Bu programlar ayrılacağı sorularını getirdi. Mehmet Yalçınkaya bu konu ile ilgili henüz hiçbir açıklama yapmadı. Sevenleri ise büyük bir merakla bu konu ile ilgili yapılacak açıklamayı bekliyor.