TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşan ve oldukça sevilen Doğduğun Ev Kaderindir’de yine heyecanlı bir bölüm yaşandı. 21. bölümü ile ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir’in yaşanmış bir hayat hikayesi olması izleyiciyi kendine çeken yönlerinden birisi oluyor.

 

Dizinin yeni bölümünde yaşananlar ve Burhan’ın Mehdi’nin dükkanını basması, adamlarına Mehdi’yi dövdürmesi herkesi şaşırttı. Mehdi’den uzun süre haber alamayan Zeynep ise meraklanıp dükkana gitti ve yaşananlar karşısında şok oldu. Hemen polisi arayan Zeynep, Mehdi’nin başına gelenlere oldukça üzüldü.

 

Zeynep Mehdi’nin Refakatçısı Oldu

 

Hastaneye kaldırılan Mehdi’ye o gece refakatçi olarak Zeynep kaldı. İzleyicinin Zeynep’e tepkisi de tam olarak burada başlamış oldu. Zeynep’in boşanmış olması ancak buna rağmen Mehdi’nin yanında refakatçi olarak kalması seyirciyi kızdırdı. Mehdi’nin yanında ablasının kalmasının daha doğru olduğunu düşünen seyircinin asıl sinir olduğu nokta Mehdi’nin Zeynep’in telefonunu kurcalaması ile oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir'in Mehdi'si İbrahim Çelikkol kimdir? İbrahim  Çelikkol kaç yaşında,nereli? İşte hayatı!

 

Zeynep ve Mehdi ikilisinin boşanmış olması artık aralarındaki bu yakınlaşmaya engel olmuyor. Dizi takipçileri Zeynep’in güçlü bir kadın duruşunu oldukça beğeniyor. Ancak boşanmalarına rağmen sürekli olarak ikilinin yakınlaşması izleyiciyi çileden çıkarıyor. Mehdi’nin hala Zeynep’in çevresinde dolaşıyor olması ve hakkında bilgi toplamaya çalışması seyirciyi sinirlendiriyor.

 

Dizi hayranları Mehdi’nin tüm yaşananlara rağmen ve Zeynep’in tüm tavırlarına rağmen hala değişmemiş olması ve değişmeyeceğini düşünüyor. Özellikle son bölümde Zeynep’in telefonunu karıştıran Mehdi seyirciyi çileden çıkarmış durumda. Barış’ın otelde buluşma adresi vermesi ve bu mesajı Mehdi’nin görmesi ise haddi olmayan Mehdi’yi yollara düşürdü.

 

Psikopat Tavırları Adeta Çileden Çıkarıyor

 

Boşandığı eşinin bir türlü peşini bırakmayan ve hala onun hayatına karışmayı kendine had bilen Mehdi’nin davranışları psikopat tiplere dönüştüğünü gösterdi. Barış Bey ile Zeynep’in buluşmasını gören Mehdi’nin tavırları ise yine hiçbir şeyin değişmeyeceğini seyirciye gösterdi.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçekte Kimdir?

 

Sosyal medya üzerinden Mehdi’nin bu tavırlarını oldukça eleştiri yağmuru gelmesine sebep oldu. Özellikle kadına şiddet konusuna değinen izleyiciler boşandığı eşini bir türlü rahat bırakmayan ve hayatına müdahale etmeye çalışan erkekleri hatırlatarak Mehdi’nin bu yolda ilerlediğini de düşünüyor. Mehdi’nin bu davranışlarını hastalıklı bir mesele olarak düşünen izleyiciler Zeynep’in Mehdi’ye asla dönmemesini istiyor.