Ünlü sanatçı Tarkan sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında. Kendisi de sürekli paylaşımlar yapmakta, toplum bilincini arttırıcı mesajlar da paylaşmakta. Son günlerde ülkemizde yaşanan korona virüsü için de ara ara bilinçlendirici şeyler paylaşmaya çalışıyor. Birçok ünlü isim gibi o da takipçilerini bu konuda bilinçlendirmeye çalışıyor. Tabi ne kadar ciddiye alınır bilinmez ama bu konuda bir farkındalık yaratmaya çalışması da iyi bir haber.

Megastar Tarkan'dan dikkat çeken paylaşım... Ünlü şarkıcıdan maske çağrısı

Maskelerden Bık Sakta Takmalıyız

Mega star maskelerden zaman zaman bık sakta bunun hepimizin sağlığı için takılması gerektiğinin altını çizdi. Takipçileri bu duyarlılığını oldukça fazla takdir etti. Son dönemlerde yaşanan virüs vakalarının artması ile herkesin oldukça fazla korktuğu bir dönemden geçilmeye başlandı. Ünlü isimlerinde bu konuda hassas davranmaları ve hassasiyetlerini sevenleri ile paylaşmaları da sevindirici.

Tarkan'dan dikkat çeken maske uyarısı! - Magazin Haberleri

Mega star Tarkan hastalıklar konusunda oldukça hassas. Kendisinden yardım isteyen hiç kimseyi geri çevirmeyen yapısı ile hayranlarının da takdirini her fırsatta kazanıyor. Son günlerde bebeğinin dünyaya gelmesi ve iyi bir aile yapısına sahip olmaları da oldukça konuşuluyor.

Maskeleri Takalım Zafer Yakın

Mega star Tarkan sosyal medya hesabından maskelerden bıksak da bizi bunaltsalar da takmalıyız zafer çok yakın dedi. Aşı müjdelerinin gelmesi ve günden güne aşıda başarı oranının artması ile korona virüsten kurtuluşun yakın olduğunu gösteriyor.

Belki de bir süre maskeleri takmaya devam edeceğiz ancak sonrasında hepsi geçecek. Bu maskeli gönler çok geride kalacak. Mega star da buna dikkat çekmeye çalışmış. Umarım herkes bu konuda bilinçlenmeyi arttırır. Birçok ünlü isim gibi Tarkan’ın da amacı sevenlerini biraz daha bilinçlendirmek.

Kış ayları gelince maskelerden gözlüklerin de buhar yaptığını dile getiren Mega star bundan bık sakta iyiliğimiz için maske takmaya devam etmemiz gerektiğini vurguladı. Virüsün nereden ve ne zaman geleceği hiç belli değil. Bir anlık bir boşlama anında kötü sonuçlar doğurabilir.

Virüsten kurtulduktan sonra da bu günleri tüm ünlü isimlerin de dediğini gibi belki de gülerek hatırlayacağız. Tarkan ve güzel ailesi gibi herkese güzel sağlıklı günler. Umarız bu kötü günler çabucak geride kalır.