TRT1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde doğum günü kutlamaları sosyal medya üzerinden paylaşılıyor. Dizinin kadrosunda rol alan oyunculardan biri olan Gizem Katmer yani Neriman,  dizi de çoğu zaman geri planda kalmış olsa da oynadığı karakterle dikkat çeken bir oyuncu oldu.

Safiye, Gülben ve Han’ın kız kardeşi rolüyle televizyonlar karşısına ilk defa çıkmıştır. Dizi de daha çok Safiye ve Gülben’nin yaşadığı travmaları görürken, birçok zaman da Neriman’ın hayatındaki yani geçmişindeki  travmalarına şahit olunuyor.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı'nda kardeşleri Gizem Katmer'i böyle kutladılar... 1

Gizem Katmer Kimdir?

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer, adını yeni yeni duyurmaya başlamış oyunculardandır. Genç oyuncu 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncunun ilk dizisi Masumlar Apartmanı’dır.  Daha önceler de Aşk ve Büyü adlı bir filmde rol almıştır. Ayrıca tiyatroda oynadığı oyunlar da Ulrie ve Açık Aile, Çirkin ve Kozalar’da oynamıştır.

Gizem Katmer, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. Genç oyuncu olan Gizem Katmer, Perdesiz Performans Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimine hâlen devam ediyor.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı'nda kardeşleri Gizem Katmer'i böyle kutladılar... 2

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ına Doğum Günü Paylaşımları

Güzel ve genç oyuncu olan Gizem Katmer,  geçtiğimiz günler içinde yeni yaşını kutladı.
Gizem Katmer’in dizi de rol aldığı Neriman’nın ablaları olan Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola ve Gülben karakterinde olan Merve Dizdar genç oyuncu için güzel dilekler de bulunarak doğum gününü sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak kutladılar.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’nda kardeşleri Gizem Katmer’i böyle kutladılar…

Ezgi Mola ve Merve Dizdar harici İnci karakteriyle bilinen Farah Zeynep Abdullah ve Esra karakterinde oynayan Esra Ruşan’da genç oyuncunun doğum günü için yine sosyal medya üzerinden  paylaşım da bulundular. Masumlar Apartmanı’nda oynayan oyuncular tarafından doğum günü paylaşımları oldukça dikkati çekti.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı'nda kardeşleri Gizem Katmer'i böyle kutladılar... 3

Genç oyuncunun ilk dizisi Masumlar Apartmanı  olduğu için Ezgi Mola tarafından “Artık sende ünlüsün hediyelerini açtığın da paylaşımlar yaptığını görmek isteriz.” diyerek sevenlerinin yüzünü güldürecek bir paylaşım da bulundu. Bu paylaşımla dizideki küçük kız kardeşi Neriman rolünde yer alan  genç oyuncu Gizem Katmer’in doğum günü için sosyal medya üzerinden esprili yorumu ile herkesin gülümsemesini sağladı.