Son zamanların en çok beğenilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisi her salı akşamı TRT 1 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Her bölümü seyirciye ayrı bir heyecan ve şaşkınlık yaratıyor. İlgi çekici hikâyesi ve muhteşem oyunculukları ile salı günleri reytinglerin zirvesine oturmayı başarıyor.

Geçen bölüm yaşanan veda gündeme düştü. Başrollerini Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah paylaşıyor. Yayınlanan 10. bölümü ile yine ilgileri üzerine toplamayı başaran başarılı dizide bir veda yaşandığı iddiaları gündeme düştü. Son zamanların en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden biri oldu. Başarılı oyuncuların canlandırdığı karakterler ise her yeni bölümde sosyal medyada uzun süre konuşuluyor.

Alper Saldıran Diziye Veda Mı Etti?

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı salı akşamı muhteşem bir bölüm yine izleyiciler karşısına çıktı. Yayınlandığı ilk bölümden bu yana her daim reytinglerde birinci sıraya oturmayı başaran bu dizinin oyunculuk başarısı da çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Karakterleri en iyi şekilde karşımıza sunan başarılı oyunculardan bir tanesinin diziye veda ettiğine yönelik söylemler yer alıyor.

Alper Saldıran Masumlar Apartmanı kadrosundan çıktı mı? - TV Gündemi

Han’ın Uygar’ı tehdit etmesi ve korkutması üzerine Uygar radyodan da ayrılarak şehri terk etti. Bu durum Uygar karakterini canlandıran Alper Saldıran’ın diziye veda ettiği yönünde söylemlere sebep oldu. Çok yüksek bir ihtimal Alper Saldıran diziye veda etti. 9. bölümde gördüğümüz Alper Saldıran’ı 10. bölümde göremedik. Aynı zamanda yayınlanan son bölümde Alper Saldıran’ın ismi jenerikte yer almadı. Diziden ayrıldığına kesin gözü ile bakılıyor.

Alper Saldıran kimdir ve kaç yaşında? Masumlar Apartmanı'nda Uygar  karakteriyle beğeni topladı

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Yaşananlar

Son bölümde Safiye’nin sevdiği kişi olan Naci ile duygusal hikâyesine şahit olduk. Aynı zamanda Gülben’in de her şeyi yanlış anlaması insanları çok üzdü. İnci her şeyi öğrendi ve Han’a çok destek oldu. Ailecek yemeğe çıktılar fakat Safiye evde kaldı. İnci Gülben ile iyi geçinmeye çalışsa da Gülben hiç oralı olmuyor. Dizinin son sahnesinde Safiye’nin lise yıllarında âşık olduğu erkek arkadaşının evlerinin hemen karşısına taşındığını gördük. Bundan sonra neler olacağı merak ediliyor.