Geçtiğimiz günlerde son bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı’nda bilinmeyenler gün yüzüne çıkmaya başladı. Han İnci’ye gizli defterini sonunda açıyor. Safiye son bölüm olan 9. bölümünde geçmişte yaşadığı sıkıntıların aynısını şimdide Gülben’e yaşatmaya çalışır ve gergin anlar yaşanır. Gülben’in Esat’a karşı hisleri de karşılık bulamayınca dünyası sarsılır. Masumlar Apartmanı’nın bu bölümünde yaşananlar ve yarım kalmış cevaplar 10. bölüm fragmanın dört gözle beklenmesine sebep olur.

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Olmuştu?

9 bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı’nda  Han aslen eşi olan İnci’yi dedesinden istedi. Fakat daha önce  nikâh koyarak evlendiklerini saklamaya devam etti. Dede Memduh ise bu ilişkiyi hiç bir şekilde kabul etmediğini söyledi ve Han’ı kovdu. İşler Han’ın beklediği gibi gitmedi. Gülben ise Esat’a aşkını belli edecek davranışlar sergiledi ve Esat’ın hal ve hareketlerini yanlış yorumlayarak beklentiye girdi.

Masumlar Apartmanı 10.bölüm fragmanı: Yaptıklarının faturası pahalıya mal oldu! Bedel ödüyor...

Esat ise en sonunda onu sevmediğini itiraf etti. Hayalleri yıkılan Gülben hüzünle kaplandı. Han ise hala Uygar’dan rahatsızlık duyarken Uygar’ın İnci’nin evine tekrar gelmesi Han’ı çıldırtıyor ve gerçek kimliği ile onu tanıştırıyor. Yaşanan onca olay ve trajedi 10. bölüm fragmanın merakla beklenmesine sebep olur.

Han’dan Beklenmedik Hamle!

İnci’yi kaybetmemek için elinden geleni yapan Han, çok defa hata yapar ve bunları düzeltmek için çabalar. Beklenmedik olaylar ile ekranları her defasında şaşkına çeviren Han bu seferde gerçek hayatını İnci’ye açmayı planlıyor. Herkesten gizlediği ailesi ve ailesi hakkındaki gerçekleri bir bir İnci’ye anlatacak gibi görünüyor. Bu olaylar yaşanırken izleyiciler Masumlar Apartmanı’nın yeni fragmanı merakla bekliyor.

Masumlar Apartmanı 3. yeni bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı 25 Eylül  son bölüm

Acaba yeni bölüm ne gibi olaylar getirecek? Safiye ve Gülben arasında tekrar bir gerginlik yaşandı. Esat ile Gülben’in konuşmalarına şahit olan Safiye onun ile buluştuğunu ona karşı hislerini öğrendi. Geçmişte annesinin ona karşı tutumunu şimdi o Gülben’e yaşatmaya çalıştı ve iki kardeş arasında inanılmaz gergin anlar yaşandı. Son bölümünde yaşanan tatsız olaylar zinciri izleyiciyi de çok fazla etkiledi. Yayınlanan 10. bölüm fragmanı büyük ilgi gördü. Yeni bölüm merakla bekleniyor.