TRT 1 ekranlarında yayınlandığı ilk gün itibari ile olay olmayı başaran ve fark yaratan dizisi Masumlar apartmanı her geçen gün daha geniş kitleye ulaşmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümleri her hafta büyük bir ilgi ile izleniyor ve dizi reytinglerde ilk sıralarda yer alıyor. Dizinin konusu kadar karakterleri de oldukça beğeniliyor ve izleyenler tarafından araştırılıyor. Kadronun kusursuz olduğunu sürekli belirten izleyiciler diziyi izlerken kendilerini oyuncuların yerine koymadan edemiyor. Son günlerde dizinin konu olmasına neden olan isim ise dizinin aynı zamanda başrol oyuncu olan Birkan Sokullu… Dizide Han Derenoğlu karakterine hayat veren Birkan Sokullu oynadığı rolle takdir toplamaya devam ediyor.

Masumlar Apartmanı Han kimdir? Birkan Sokullu kimdir, kaç yaşında, hangi  dizlerde oynadı? - Magazin Haberleri - Milliyet

Han Derenoğlu Karakteri ile Övgü Topluyor

Dizide canlandırılan han Derenoğlu psikolojik birçok problemi bulunan aile bireyleri ile özel olarak ilgileniyor ve her konuda ailesini her yerde en üstünde tutmayı başarıyor. Karakter icabı ailesine sahip çıkması gereken Han Derenoğlu aile üyeleri ile sıkça problem yaşasa da yine de aile kavramını daima ilk sırada tutuyor ve 3 kardeşi ile babasına kusursuz bir şekilde sahip çıkmaya çalışıyor. Gerçek bir hikâyeden uyarlanan dizide yer alan karakterlerin hepsi oldukça zorlu be hepsinin kendi içlerinde çözülmeyi bekleyen birçok problemi var. Bu doğrultuda her biri ile tek tek uğraşmak oldukça zor olsa da Han Derenoğlu bunu başarıyor.

Masumlar Apartmanı'nda İnci ile Han evlenecekler mi? Dizide yaşanan olaylar  gerçek mi?

Masumlar Apartmanı ile Kariyerinde Zirve Yaptı

Birkan Sokullu bugüne kadar birçok farklı dizide yer aldı ancak bu dizi ile bu isim resmen kariyerinde zirve yaptı. Hem hayran kitlesini hem de seyirci kitlesini sabitleyen isim her geçen gün sosyal medyadan daha fazla sayıda takip arıyor. Sosyal medyaya fazla aktif olmayan Birkan Sokullu ise arada yaptığı paylaşımlar ile adeta takipçilerinin aklını alıyor. Paylaştığı birçok fotoğrafta yalnız olduğu görülen ünlü isim birçok paylaşımı da set ortamından yapıyor. Paylaşımları ile olay olan oyuncunun en son yaptığı paylaşım ise haber olmasına neden oldu. Yayınlanan son pozlardan bir hayli etkilenen hayran kitlesi ise oyuncuya ‘Artık yeter yapma eridik bittik.’ tarzında paylaşımlarda bulundu.