Son zamanların en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizi kadrosuna bomba bir oyuncu dâhil oluyor. Geçtiğimiz gün 10. bölümü ile seyirci karşısına çıkan Masumlar Apartmanı izleyicileri şaşırtacak bir final bölümü yaşattı. Son bölümde Safiye’nin ilk ve son aşkı olan Naci ile geçmiş sahnelerini gördük. Bu sahneler seyircileri çok üzdü. Annesi yüzünden kavuşamadığı büyük aşkının bir de annesi yüzünden kaza geçirmesi herkesi derinden etkileyen sahneler oldu.

Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin eski sevgilisi Naci geri döndü! Tansel  Öngel kadroya dahil oldu

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı dizisinde büyük değişiklikler meydana geliyor. Son sahnede Safiye’nin ilk ve son aşkı olan Naci Safiye’nin hemen karşısında bulunan otele yerleşiyor. Safiye için geldiği çok belli olan Naci aynı zamanda Neriman’ında öğretmeni olacak. Naci’nin gelmesi ile birlikte dizide çok büyük değişiklikler olacak. Peki, Safiye düzelecek mi?

Safiye’nin İlk ve Son Aşkı Naci!

TRT 1 ekranlarının en sevilen ve sıkı takip edilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisinde heyecanlı dakikalar yaşandı. Safiye’nin ilk aşkı olan Naci geri dönüyor. Safiye ‘nin öldü diye bildiği ilk ve son aşkının tekrar gelmesi herkese çok heyecanlı sahneler yaşatacak gibi görünüyor. Son sahnede Naci karakterinin hangi ünlü oyuncu olduğu gösterilmedi ve sosyal medyada bu konu çok merak edilmeye başladı. Naci karakterini canlandıracak olan ünlü ve yakışıklı oyuncunun Tansel Öngel olduğu ortaya çıktı. Dizi sevenleri büyük bir heyecan ile diğer bölümün gelmesini bekliyor. Gelecek bölümde neler olacağı ve Safiye’nin bu duruma tepkisi çok merak ediliyor. Gelecek bölümlerde her şey daha farklı olacak gibi görünüyor.

Tansel Öngel Kimdir?

Yakışıklı ve ünlü oyuncu Tansel Öngel 24 Eylül 1976 yılında dünyaya geldi. Hem sinema alanında hem de tiyatro alanında çok büyük başarılara imza attı. Şu an dahi İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev almaya devam ediyor. Çok başarılı dizi, film ve tiyatro oyunlarında rol alıp büyük bir beğeni toplayan Tansel Öngel Masumlar Apartmanı dizi kadrosuna dâhil oluyor. Bu dizide de çok başarılı bir performans sergileyeceği biliniyor.

Tansel Öngel Kırmızı Oda dizisiyle setlere geri dönüyor! Tansel Öngel  kimdir, kaç yaşında?