Ekranlar da her gün yer alan, günlük dizi Masum- Saathiya dizisi 267. bölümü ile seyirciyle 14 Aralık pazartesi buluşacak. Dizinin fragmanını merak ediyorsanız videoyu izleyebilirsiniz. Hiç anlaşamayan ve zıt karaktere sahip iki kuzenin hikâyesini anlatsan Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Masum 14 Aralık Pazartesi 267. Bölüm Fragmanı İzle

Rada paintball oynarken, Ahem’ e ait olan tabancaya gerçek mermi koyar. Rada’ nın amacı farklıdır. Amacına ulaşacak mı? Merak ediliyor. Bir türlü Mira’ yı yalnız başına bulamaz. Yaz kampı için Tripti öğretmen kılığına girer. Amacı Rada ile Mira’ yı öldürmektir. Mira ’nın amacı yaz kampında ki yarışmalara katılabilmektedir. Rada, Mira’ya kötülük yapmak için elinden geleni yapar. Yarış alanına çivi çalmak ister ama Gopi bu planı bozar.

Rada’nın Planı Bozuluyor

Rada Mira’ ya kötülük yapamadığı için çok öfkelidir. Gopi’ ye çok sinirlenir. Gopi’ çivileri toplar ve Modu ailesine gösterir. Aile buna çok şaşırır. Kampta paintball oynamak için bulanan Modi ailesi ikiye ayrılır. Mira ile Rada’ birbirine rakip olur. Ahem’,’ e ait olan tabancaya gerçek mermi yerleştirir. Gopi’ mermileri fark eder ama Mira’yı kurtarabilecek mi? Merak ediliyor.

Dizinin başrollerini, Rucha Hasabnis ile Giaa Manek paylaşıyor. Orjinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan dizi ekranlar da en çok izlenen diziler arasın da yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini, Bragwan Yadav ve Pawan Kumar üstleniyor. Yayınlandığı sezon da büyük ilgi görüp, fırtınalar estiren dizi, hafta içi her gün 16.00’ da Kanal 7’ de yayınlanıyor.

Masum dizisi, iki kuzenin atışmalarını anlatırken, aynı zaman da masumiyeti ve gerçek aşkı da gözler önüne seriyor. Gopi’ nın ailesi ölür ve dayısı onu evlat edinir. Ona çok iyi davranır. Gopi’ sevgi dolu ve iyi biridir. Okuma yazmayı dahi bilmeyen Gopi, iyi niyeti ve sevgi dolu kalbiyle herşeyin üstesinden geleceğine inanır.

Rath ise annesine benzer ve onun gibi açgözlü biridir. Âşık öykü, Kokila Modi’ nın oğlunu evlendirmek istemesi ile başlar. Gopi’yi beğenir ve gelini olmasını ister. Oğlunun ise, Gopi’ nın okuryazar olmadığından haberi olmaz. Başlayan bu hikâye değişik sürprizleri de beraberinde getirecektir.