Netflix’in yeni yayınlanan Türk yapımı olan dizisi Bir Başkadır yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Berkun Oyan’ın yönetmenliğini üstlendiği dizide mastürbasyon sahnesi sosyal medya platformunda oldukça konuşuldu. İzleyici kitlesinde iki farklı görüş oluştu.

Geçtiğimiz günlerde yayına giren Bir Başkadır dizisi uzun zamandır bekleniyordu. Berkun Oyan Masum ve Son dizilerinin de yönetmenliğini yapmış ve oldukça başarılı işler çıkarmıştır. Bir Başkadır dizisi ile de oldukça ses getirdi. Türkiye’de sosyal medya platformunda daha ilk bölümden çok fazla yoruma maruz kaldı.

Netflix Ekranlarında Yayınlanan Dizi Türk Yapılarının En’leri Arasında Yerini Aldı

Netflix’de yayınlanan dizi Türk yapımları arasında en iyisi olarak yerini aldı. Her bölümünün 45 dakika sürecek olması da önemli bir noktadadır.1.sezon 8 bölüme sığdırılan dizi ilk bölümden izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Birçok ünlü isimin yer aldığı dizide Öykü Karayel Meryem karakteri ile diziyi çok farklı boyutlara taşıdı.

Bambaşka bir konuya değinen dizi Bir Başkadır sosyo-ekonomik açıdan farklı bir grup insanın birleşme noktasını ele alıyor. Karakterler kendileri olarak devam edecek ya da değişime ayak uydurmak zorunda kalacaktı. Netflix ve Türkiye gündemini sarsmayı ilk günden başardı.

Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu -  Son Dakika Magazin

Tepki Alan Mastürbasyon Sahnesi!

Öyle bir sahne ile geldi ki izleyicide iki farklı görüş meydana geldi. Asosyal ve seks düşkünü bir adam olan Sinan’ın evine Meryem temizlik yapmaya gitti. Sinan Meryem’in temizlik yaptığı kıyafetleri  koklayarak banyoda mastürbasyon yapıyor. Bu sahne ise sosyal medyayı salladı. Yorumların ardı arkası kesilmiyor. Her gece başka bir kadınla ilişki yaşayan Sinan yalnız kaldığı diğer gecelerde ise mastürbasyon yapıyor. Evine temizliğe gelen Meryem’in temizlik yaptığı kıyafetleri ve başörtüsünü koklayarak banyoda mastürbasyon yapıyor.

Bir Başkadır Konusu Ne? Netflix Bir Başkadır Nerede Çekiliyor? Oyuncu  Kadrosu... - Haberler Ankara

Bu sahne ise sosyal medya platformuna bomba gibi düştü. Gereksiz görülen sahne olumsuz tepkiler aldı. Neden bu sahneye gerek görüldüğü ve başörtüsünün alet edildiği birçok kişi tarafından merak edilen sorular arasında yer aldı. Netflix’in uygun görülmeyen bu tarz yayın politikası tekrar eleştirilere maruz kaldı.