Tv8 ekranlarında yayınlanan ve severek izlenen yemek yapma yarışması Masterchef 2020 sezonuna ifşalar gündemi yaparak oturmaya devam ediyor. 2020 sezonuna geride bırakılan baharda başlayan Masterchef, yayınlandığı ilk günden beri ifşa ediliyor. İlk önemli ifşasını yarışmaya hak kazanan ilk 16 isimin programdan önce bir sosyal medya platformunda yayınlanması ile yaşamıştı. Dış çekim için gittikleri Başakşehir’de bulunan bir şehir hastanesinin girişinde fotoğrafları çekilen yarışmacıların kimler olduğu çok net ifşa olmuştu. Acun medya ve ekibi böylesi bir ifşanın ilk ve son olacağını düşünerek çok da üzerinde durmayı gerekli görmemişlerdi. Ancak daha sonraki haftalarda ifşaların ardı arkası kesilmeyince seyirci de Acun Ilıcalı da adeta isyan etti.

‘Böyle Giderse İzlemenin Bir Manası Olmayacak

Her hafta hangi takımın kaç kaç yeneceğinden, kimlerin eleme potasına gireceğine hatta pazar günleri gerçekleştirilen son elemede kimin yarışmaya veda edeceği dahi ifşa edilmeye başlanmıştı. Öyle ki Masterchef severler sosyal medyadan Acun medyaya gönderme yaparak ‘ifşalar olduğundan beri yarışmayı izlemenin hiç bir heyecanı olmuyor, böyle giderse izlemeyi bırakırız,’ şeklindeki ifadeleri kullandılar. Jüri üyelerini ve en çok da Acun Ilıcalı’yı kızdıran bu olaylar sonucunda Acun, ifşacının peşine düşmüş, kim olduğunu mutlaka öğrenmek istediğini ekiptekilere bildirmiştir. Uzun çalışmalar neticesinden ifşaları yapanın kim olduğu bulundu. Kimsenin beklemediği bu kişi herkesi çok şaşırttı.

Şaşırtan İfşacı Kim?

İfşaları yapanların bir numaralı zanlıları tabii ki de yarışmacılardı. Ancak araştırmaların neticesinde çok başka bir isim çıktı. Haftalardır ifşa yaparak yarışmanın izlenme rekorlarını alt üst eden kişi yarışmanın arka planında çalışan kameramanlardan biri olduğu anlaşıldı. Ekip içinde duyanların çok şaşırdıkları isimin işine Acun Ilıcalı anında son verdi. Kesin olmamak ile beraber, bu kişinin Acun Ilıcalı ile aralarında kişisel bur husumetin olduğu ve intikamını bu şekilde almak istediği doğrultusunda söylentiler var.

İfşa Devam Edecek mi?

Yarışmadan en son elenen kişi pasta canavarı Furkan oldu. Şimdi merak edilen işine son verilen ifşacıdan sonra bu hafta elemeye dair sosyal medyada her hangi bir tüyo verilecek mi?