Masterchef merakla takip edilen bir programdır. İçeriğinin peşi sıra ortaya çıkan olaylarıyla da gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda yarışmaya veda eden Duygu Acarsoy, daha öncesinde ATV ekranlarında yer alan Esra Erol’da programına katılmıştı. Bu haber ortaya çıktı ve programa katılma nedeninin evliliğinde yaşadıkları olduğu anlaşıldı.

İddialara göre eşi kendisini aldatmıştı ve Duygu eşinin kendisini aldattığını söylediği kadınla ekranda, canlı yayın esnasında kavga etmişti. Bu olayın ardından Eray’ın olayı patlak verdi.  Eray daha evvelinde Danilo Zanna’nın jüri olduğu bir yarışmada da yarışmıştı. Yarışmanın başından beri dikkatleri üzerine çeken Eray uyumsuz oluşuyla hep gündemdeydi.

Bunun yanı sıra daha evvelinde ‘’Lezzet Akademisi’’ isimli bir yarışmada ve Danilo Zanna jüriliğinde bulunduğu, yarışmada son üçe girmeyi başardığı ortaya çıktı. Birinciliği kaptıran Eray, yarışmayı ikinci olarak bitirmişti. Masterchef yeni gündem kişisi ise şimdilerde Esra Tokelli oldu. Ortaya çıkan gerçek herkesi şok etmeyi başardı.

Yeni İsim Esra Tokelli

Esra Tokelli ile ilgili ortaya atılan iddia herkesi şok etti. Ortaya çıkan gerçek sonrasında yapılan yorumlar ise çok can sıkıcı boyuttaydı. Öyle ki, yorumları okuyanlar yorum yapanlardan çok daha fazla utandılar. Esra Tokelli yarışma süresince de aşırı makyaj yapmasından ve dekolte giyiminden dolayı eleştirilere maruz kalmıştı. Şimdilere ortaya çıkan gerçek ise duyan herkesi şaşırttı. Eminiz ki sizler de oldukça şaşıracaksınız.

Esra Tokelli Gerçeği Nedir?

Esra Tokelli ile ortaya çıkan iddia onun da Eray gibi daha evvel bir yarışmada yarışmış olmasıdır. Seda Sayan ile Yemekteyiz isimli yarışmada yer almış olan Esra o yarışmada birincilik almıştır. Ortaya çıkan gerçeğin şaşırtıcı yanı da budur. Çünkü birçok kişi Esra Tokelli ile alakalı olarak birinciliğe en uzakta olan kişi yorumunu yapmış durumdadır.

Esra Tokelli Instagram hesabında ‘’Hürrem Mutfağı’’ ismiyle yer alıyor. Kendisi yemek yapmayı oldukça seviyor ve yaptığı yemekler de epey beğeniliyor. Yemekteyiz isimli yarışmada birinci olarak on bin lira ödül alan Esra paradan ziyade başarısını akıllara kazıdı. Ancak bu duruma çok utanç verici yorumlar yapıldı. Yapılan yorumlara Esra Tokelli hayranlarından yanıt gelmesi gecikmedi.

Yapılan kötü yorumlarda Esra’nın çirkef oluşundan bahsedildi. Çok sinir bozan bir tip olduğu, giyiminden, makyajından, hareketlerinden hiç hoşlanılmadığı gibi ifadeler yer aldı. Esra hayranları ise bu yorumlara karşılık Esra’yı çekemediklerini, Esra’nın yarışmanın en iyi yarışmacısı olduğunu, hem güzelliğe hem de başarıya sahip olduğunu içeren ifadelerle yanıt verdiler.