Sevilen ve bir o kadar da yeni sezonun çıkması için adeta gün sayılan Netflix dizilerinden olan La Casa de Papel’in yeni sezonu merakla bekleniyor. Yeni sezonun bekleyişindeki sessizliği bozan La Casa De Papel oyuncularından Soto oldu. Dizide Angel olarak rol alan oyuncunun yapmış olduğu paylaşım ile tüm oklar üstüne çevrildi ve sevenlerin kafasında adeta farklı bir senaryo canlandı. Angel’in hangi tarafta olduğu soruları karşısında  izleyiciler acaba mı? Demeye başladı.

Hayranları Çıldırtan Fotoğraf Karesi

Sır gibi saklanan senaryo ile ilgili şaşırtıcı bir paylaşım La Casa De Papel oyuncularından geldi. Oynanan son sezonda bölüm sonu heyecanın zirvede olduğu bir sahnede bitti. Her sezon sonrası acaba sonları geldi mi denilen profesör ve ekibi bir şekilde olaylardan üstün zekâsı ve kurmuş olduğu planlarla kurtulmuştu. Peki ya şimdi köşeye sıkışan Profesörü kim kurtaracak? Her şey bitti mi? derken sessizlik bozuldu.

La Casa de Papel’den öyle bir fotoğraf paylaştı ki hayranlar çıldırdı! Kimin için çalışıyor

Angel’in diğer dizi oyuncusu olan Antonio Romero’nun canlandırdığı Antonanzas karakteri ile bir arada bulunduğu fotoğraf karesini paylaşarak La Casa De Papel hayranlarını çıldırttı. Gizli tutulan bu senaryoda bu ikilinin yan yana gelmesi demek ne anlama geliyordu? Paylaşılan fotoğraf karesinde Angel ve Antonanzas karakterinin birlikte çalışması düşüncesi son derece kaçınılmaz bir haldi. Fakat senaryo gereği bu bir ters köşe miydi? Merak yeni sezonun bekleyişi devam ederken bu paylaşım kafaları karıştırdı.

Angel Kimin Tarafında Kimin İçin Çalışıyor

Sevilen dizide Proferosörü canlandıran Alvaro Morte bu kez fena halde köşeye sıkıştı. Bu defa nasıl kurtulacakları her zamanki gibi merak konusudur. Angel rolunu oynayan Soto’nun paylaşımı ile Angel’in bu defa profesör için çalıştığı düşünülüyor. Polis ekibinin içinde bir ajanın daha olması muhtemel görünüyor. İlk bölümlerde olayların içinde olduğu şüphesi ile Angel suçlanmıştı ve temize çıkması da pek kolay olmamıştı.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak? İpucu geldi! LCDP yeni sezon  tarihi açıklandı

Fakat kendini ispat ettikten sonra böyle bir durumun gerçekleşmeyeceği konusunda tekrardan polis ekibi içinde güven kazanmıştı. Profesör ve ekibini bu zor durumdan kurtaracak kişi bu defa neden Angel olmasın? Final bölünü mü geliyor haberlerinin yanı sıra 5. sezon için gün sayımı da merakla bekleniyor.