Süreç filmin yapımcılığını üstlendiği Show TV’nin sevilen aile komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, eğlenceli bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yine seyircinin soluksuz izlediği Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde Yıldız’ın çocuk istememesi ve Kuzey’den kaçmaya devam etmesi komik anların yaşanmasına neden oldu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk eğlencenin hız kesmediği bölümüyle herkesi-En Son  Dizi Haberleri - Show TV

 

Ikili arasında evliliğin olması, o çok beklenen sahnenin yaşanması ancak kaçma kovalama da bitmemiş olması izleyicilerin eğlencesini her geçen gün daha da artırıyor. Öte yandan Sefer, Ruhi ve Cevher’in yaşadıkları seyircilerin adeta kahkahalara boğdu. O önemli sırrı tam final kısmında Ruhi’nin çözmeyi başarıabilmesi seyirciye eğlenceli dakikalar yaşattı.

Bebek Hazırlıkları Başlasın

Seyirci tarafından çok sevilen Kuzey ve Yıldız aşkı bir bebek müjdesi ile taçlandırılacaktı. Ancak Yıldız’ın bu durumdan kaçma çabaları herkesi şaşırtmıştı. Bu güzel sahnelere rağmen dizinin reytinglerinde düşüşler olduğu görülmeye başlandı ve birinciliği TRT 1 dizisi olan Gönül Dağı’na kaptırdı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 40. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk tek parça izle, Kuzey  Yıldızı İlk Aşk 21 Kasım 2020 son bölüm

 

Kaç bakalım etiketi ile uzun süre seyirciler tarafından sosyal medyada konuşulan yeni bölümde, eğlenceli sahnelerin sürmesine rağmen istediği reytingleri alamadı. Gizemli evin sırrını çözmeye çalışan Sefer ve Ruhi yanlarına Cevher’i de alarak tekrar döndüler. Birçok tuhaflıkla karşılaşan üçlünün halleri seyircilerin kahkahalara boğulmaya yetti. Sefer ve Ruhi 500.000 liralık ödülü almak için çabalarken Cevher’in gizemli evden çıkmayı kabul etmemesi üçünün de başına büyük iş açmaya yetti.

Artık Evli Mutlu Çocuklu

Yıldız ve kuzey ise tam evli mutlu hayatı yaşarken ortaya çıkan sürpriz gelişme ile Yıldız adeta şoka uğradı. Kuzey’in tam istediği gibi her şey gerçekleşirken Yıldız’ın bu sürprize henüz hazır olmaması olayların yeniden sarpa sarmasına neden oldu. Ancak Yıldız ve Kuzey arasındaki bu kaçma kovalama sahneleri seyirci tarafından beğeniyle izlendi.

 

İleriki dönemlerde ikilinin bebeklerinin gelişi için nasıl hazırlanacakları ve evli mutlu çocuklu rollerine nasıl bürünecekleri merakla bekleniyor. Hatta Yıldız’ın hamilelik zamanlarındaki yaşanacak komik sahneleri hakkında şimdiden tahminler yapılmaya başlandı. Sevilen aile dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk her hafta olduğu gibi bu haftada seyircilerini güldürmeyi başardı.