Karadeniz dizileri konsepti içerisinde yer alan kendine has eğlenceli ve keyif veren teması ile ekranları başındaki izleyicileri neşelendiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölüm tanıtımı ile yine çok konuşulacağa benziyor. 44.bölüm’ün 2.tanıtımı bu kez korkutucu bir açılışla izleyenlerde merak uyandırıyor. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Gökçe sürpriz bir şekilde, yerde kanlar içinde yatıyor ve izleyiciler merakla onun nasıl bu halde olduğunu anlamanın peşine düşüyor.

Yapımcı Süreç Film, yine şok etkisi yaratacak bir girişle ekranlara göz kırparken dizinin popüler oyuncuları İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in aşkı yüzlerdeki tebessümü arttırıyor. Dizi oyuncu kadrosu itibariyle Hüseyin Soysalan, Cezmi Baskın, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan gibi popüler isimleri kadrosunda barındırırken, Cumartesi akşamları saat 20:00 itibariyle Show Tv’deki yeni bölümünün gösterimini sürdürüyor. Dizinin yönetmeni daha önce pek çok dizinin de yönetmenliğini yapan Ersoy Güler’dir.

Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe kanlar içinde kaldı!
Kuzey Yıldızı’nın Yeni Bölümü Heyecan Yaratıyor

Dizi karakterlerinden Poyraz, Sefer ve Ruhi’nin ani bir biçimde evden kaçışı üzerlerinde uzun süreli bir korku etkisi yaratıyor. Bu sırada Cevher, başına gelen olayları bilmeden 500 bin liralık ödüle sahip olduğu haberini alıyor ve bu sır perdesini aralamaya karar veriyor. Sefer, bu haber üstüne istemese de evin gizemini çözmeye karar veriyor.

Dizinin mutlu ve Karadeniz suları kadar dalgalı çifti Kuzey ve Yıldız, evliliğin mutlu yüzünü bizlere göstermeye ve aşklarını paylaşmaya devam ediyor. Bu mutluluğu bir bebek ile bir adım öteye taşımak ve gelecekte bir arada kocaman bir aile olmak isteyen Kuzey’in teklifine sıcak bakmayan ve bu kararı erken bulan Yıldız, yakınlaşma girişimlerinden kendini sıyırmayı başarıyor. Bu tatlı kaçamak hali izleyenlerin yüzünü güldürürken keyifli dakikalar izlememizi sağlıyor.

Dizi de Sır Perdeleri Tek Tek Aralanıyor

Ruhi ve Sefer’in giz perdesini aralamak için eve dönüşü, yaşadıkları korkutucu ve esrarengiz olaylarla birlikte kahkaha tuhafının fitilini ateşliyor.

500 bin liralık ödülü almakta kararlı olan Cevher, Ruhi ve Sefer’in evden çıkma isteğini reddediyor, bunun üzerine başlarına gelen olaylar ve Dabbe filminden görmeye alışık olduğumuz Samara karakteri ekranda beliriyor. Aniden yükselen alevler Sefer ve Cevher’i sararken Ruhi’nin yardımlarıyla kurtulan komik karakterlerimiz dizinin finalinde evdeki büyüyü öğrenme huzuru yaşıyorlar.