Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show TV ekranlarında yayınlanan ve uzun süredir televizyon olan bu dizi yeni bölüm fragmanı ile gündeme geldi. 45. bölüm fragmanı ile Kuzey’in adeta yıkıldığını görüyoruz. Fragmanda Gökçe’nin durumu açıklanıyor ve kuzey bu haberle kendini kaybediyor. Ruhi, Sefer ve Gevher Gizem Avcıları isimleriyle yeni görevlere ilerliyor. Sürekli olarak başını derde sokan da üçlü yine başlarını belaya sokuyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gökçe'den gelen acı haber Kuzey'i yıkıyor

Kuzey ile Yıldız arasında yine soru işaretleri oluşmaya başladı. Bu soru işaretlerini sebebi ise Kuzey’in müşterisi olan Şahika oluyor. Kuzey ile Yıldız arasında yaşanan aşk hikâyesini en komik şekilde seyirci karşısında çıkaran bu dizi herkes tarafından çok seviliyor. Kuzey ile Yıldız arasında yaşanan gerginliklerin son bulduğunu fragmandan görüyoruz. Aynı zamanda Gökçe’nin de gayet iyi durumda olduğu fragmandan anlaşılıyor. Yeni bölüm heyecan ile bekleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Sevilen dizilerden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son bölümü ile herkesin beğenisini kazandı. Yıldız biraz sorunlarından uzaklaşmak istedi. Yaşanan olaylardan sonra Yıldız bir terapiste başvurarak sorunlarından uzaklaşmak için çözüm yolları aramaya başladı. Yıldız sorunları ile yüzleşmek için onların üzerine gitmeye başladı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (2)

Yıldız Bebeklere Yakınlaşıyor

Bebekler ile problemi olan Yıldız onlar ile yakınlaşmaya karar verdi. Kuzey ile Yıldız problemlerini çözmek için evlerinde yeniden bir araya geldiler. Osman ile Gökçe arasında yaşanan gerginlikte bir türlü bitmiyor. Osman Gökçe’nin kendini affetmesi için elinden geleni yapsa da Gökçe bir türlü Osman affetmiyor.

Daha sonra Gökçe Osman’ın dolmuşuna saldırdı ve karakola götürüldü. Kuzey hemen karakola giderek Gökçe’yi kurtardı. Daha sonra eve geldiklerinde Mine’nin çığlığını  duydular. Gökçe kanlar içinde kalmış ve bayılmıştı. Hemen Gökçe hastaneye kaldırıldı.

Herkesin yüreğini ağzına getiren bu durum karşısında özellikle Kuzey kendini kaybetti. Aynı şekilde yıldız da çok büyük bir üzüntü yaşadı. Daha sonra Gökçe’nin hastaneye kaldırılarak ameliyata alınması sonucu hayati tehlikesi atlattı. Bunun üzerine herkes büyük bir rahatlama yaşadı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (3)