Show TV kanalında ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 7 Kasım cumartesi günü ekranlara gelen yeni bölümünde bir patlama yaşandı. 38. bölümü ile ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin totalde 1. Sıraya yerleşmesi dizi için oldukça önemli bir patlama olduğu düşünülüyor. 38. Bölümünün bir önceki cumartesi günü yayınlanacak sırada İzmir depreminin yaşanması ekranlara getirilmesine engel olmuştu.

38 bölümde yaşanacaklar tüm seyirciler tarafından merak ediliyordu. Bu hafta yayınlanan yeni bölümü ile de seyircilerin bu haftayı iple çektiği belli oldu. Çünkü Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Fox TV’de yayınlanan Zümrüdüanka dizisi ve TRT 1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisini ezip geçti.

Masterchef’i Tahtından Edecek

Aynı zamanda masterchef Türkiye programının yayınlandığı her bölümü ile kimseye bırakmadığı ilk sırayı bu sefer Kuzey Yıldızı ilk aşk alabildi. Cumartesi akşamları ekranlarda çok fazla dizi seçeneğinin olmaması da Kuzey Yıldızı dizisi için büyük bir şans olarak görülüyor.

Total de bu başarıyı elde eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi AB kategorisinde değişken sıralamalarda görülüyor. 24 Ekim haftasında da yine Total de 1. olarak görülen dizinin AB kategorisinde 7. sırada olduğu görülmüştü.

Fakat bu hafta totalde yakaladığı birinciliğe rağmen AB kategorisinde ilk 10 listesinde bulunmuyor. Yine de dizinin belli bir kemik izleyici kitlesine sahip olduğu ve ekranların komedi tarzı sevilen bir projesi olduğu da biliniyor.

Yeni Bölüm Tam Bir Kahkaha Tufanı

Başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in paylaştığı dizinin oyuncuları sosyal medyada da oldukça etkin bir şekilde diziyi tanıtmaya devam ediyor. Dizi hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen oyuncular ekrandaki oyunlarıyla da diziyi üst sıraları taşımayı başarıyor.

Cumartesi günü ekranlara gelen dizinin yine kahkahası bol bir şekilde Kuzey’in Yıldız’ın babasından evlilik onayı alması için verdiği mücadeleler gösteriliyor. Seyircilerine bol eğlenceli bir bölüm sunan Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisini AB ve ABC kategorilerinde Gönül Dağı ve Zümrüdüanka dizilerinin önüne geçemezken Total de üst sıralardaki konumunu koruduğu görülüyor.