Cumartesi akşamları seyircisiyle buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 28 Kasım akşamı 41. bölümü ile muhteşem bir düğün yaşanacak. Sonunda birbiriyle kavuştuklarını düşünen Kuzey ve Yıldız çifti bir yandan gün sayarken seyirciler de merakla evlilik sahnesini bekliyor. Bugüne kadar oldukça zorlu bir süreçten geçen aşık çiftin düğün sahnesi ise dizi hayranları tarafından gün sayılarak bekleniyor.

 

Davullu zurnalı telli duvaklı bir düğün yapacak olan çiftin yaşayacakları ise merak ediliyor. Yıldız’ın babası tarafından bir sürpriz yapılacağı herkes tarafından bekleniyor. Özellikle tam nikahın yapılacağı sahnede Yaşar’ın ortaya çıkacak olması ve Kuzey’i vuracak olması herkese üzecek gibi görünüyor.

20 Yıllık Hasret Bitecek Mi?

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı ilk aşk’ın 41. bölümünde büyük bir düğün heyecanı yaşanıyor. İkilinin 20 yıldır beklediği o evlilik sonunda gerçekleşecek ya da seyirciyi oldukça üzen kötü bir durum yaşanacak. Son fragman ile yaşanacak olaylar izleyicilerin yine sabrını taşıracak.

VİDEO| Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 39. bölüm izle! SHOW TV üzerinden yayınlanan  yeni dizinin yeni bölümü ekranlara geldi. showtv.com dizi izle yeni bölüm  izle

 

Klasik Türk dizilerinde yaşanan tam o evlilik sahnesinde yaşananlar Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde de yaşanacak gibi görünüyor. Tam kavuşacakları sırada yine birileri çıkacak ve yine büyü bozulacak gibi düşünülüyor. Özellikle son zamanlarda Kuzey’in yakasını bir türlü bırakmayan Şule karakteri yüzünden evlenemeyen çift sonunda evlenecek ancak izleyici hala oldukça tedirgin bir bekleyiş içerisinde.

 

Dizide o kadar çetrefilli durumlar yaşandı ki ikilinin evleneceğine dizi hayranları hala inanamıyor. Sorunsuz bir şekilde bir yuva kuracakları ve o sahnenin bitirileceği de tam olarak düşünülmüyor. Hatta sosyal medya hesapları üzerinden dizi hayranları şimdiden pek çok yorum yapmaya başladı.

Yaşar, Kuzey’i Vuracak Mı?

Yeni bölümde yine Yıldız’ın babası Yaşar’ïn kızının evlenmesine rıza göstermediği görülüyor. Bir sandalyeye bağlı olarak görünen Yaşar karakterinin eğer evlenmiş olurlarsa Kuzey’i vuracağı sözleri de seyirciye oldukça şaşırttı. Tam nikah sırasında Yaşar’ın da ortaya çıkması ve elini beline götürmesi yine seyircinin düşündüğünün olacağını gösteriyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm 2. Fragman - İstanbul

 

Bu sahnenin devamında neler yaşanacağı hakkında izleyici oldukça tedirgin ve iki aşık’ı olaysız bir biçimde evleneceği ve mutlu olacağına da inanmıyor. Fragmana göre de yine bir sorun yaşanacak kaçınılmaz bir son olarak düşünülüyor.