Hamile eşinden ayrılan ve sevgilisiyle birlikte yaşamaya başlayan Kutsi’nin yaşadıkları yıllar öncesinde gündeme bomba gibi düşmüştü. 7 yıl sürmüş olan sevgili hayatını kısa bir süre önce bitiren Kutsi, Feyza Çıpa’dan ayrıldıktan sonra şimdilerde rol aldığı dizideki bir çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladığı iddiaları herkesi şok etti.

Ünlü şarkıcı Kutsi, rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladı

Benim Adım Melek isimli başarılı dizide başrol oyunculuğu yapan Kutsi, aynı dizide rol alan Poyraz Ar’ın annesi olarak bilinen Sibel Ülker ile aşk yaşamaya başladı. Ünlü şarkıcının daha önce 7 yıllık birlikteliği Feyza Çıpa’dan nisan ayında ayrılması birçok haberde yer almıştı. Kısa bir süre önce ilişkisini bitiren ünlü şarkıcı şimdilerde yeni bir aşka yelken açtı.

Ünlü şarkıcı Kutsi, rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladı

Poyraz Ar’ın Annesiymiş

Benim Adım Melek isimli dizide başrol olarak yer alan ve Halil Şirvan karakteri ile göze çarpan Kutsi bu dizide rol alan bir çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Poyraz Ar’ın annesi olan Sibel Ülker ile birlikte olduğu öğrenildi.

Sibel Ülker’in sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı romantik poz ile büyük aşk da ortaya çıkmış oldu. TRT 1’de seyircileri ile buluşan Benim annem Melek dizisinin setinde yakınlaşan ikili romantik pozları ile birlikteliklerini duyurmuş oldu. Dizi setinde de çocuk oyuncu Poyraz Ar’a oldukça ilgi gösteren Kutsi’nin bu yakınlığının asıl nedeni de öğrenilmiş oldu.

Feyza Çıpa Evlenmek İstemişti

7 yıllık sevgilisi Feyza Çıpa ile ayrılan Kutsi hakkında çıkan haberlerde evlilik fobisi nedeni ile bu ayrılığın yaşandığı iddialar arasındaydı. Kutsiye rağmen evlenip mutlu bir yuva kurmak isteyen Çıpa’nın bu isteğine olumsuz yanıt vermesi 7 yıllık ilişkinin bitmesine sebep olmuştu.

Kutsi’nin kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açması da aslında ikili arasındaki sevginin de bitmiş olduğunu gösterdi. Yakışıklı oyuncunun aynı dizide rol aldığı çocuk oyuncu Poyraz Ar ile yakın olması ve davranışları birçok kişinin dikkatini çekmişti. Ancak böyle bir ilişkinin olduğu da kimse tarafından tahmin edilmiyordu. İkili aşklarını romantik pozları ile ele verdi.