Kova burçları yıla şanslı başlayan burçlardan oldu. Her ne kadar aşk hayatları konusunda yeteri kadar yüksek başarı gösteremeseler de iş hayatında son derece başarılı çizgide ilerlemeye başladılar. İşlerinde son derece iyi olmaları kova burçlarının kariyer yaşamlarında hızla yükselmelerini sağlarken bir yandan da birçok yeni teklifle iş hayatında ki yükselişlerine devam ediyorlar.

Kova burcu kadınlarının azimli ve son derece titiz çalışmaları üstleri tarafından oldukça takdir edilirken, iş arkadaşları arasında ufak husumetlere neden olabiliyor. Bu nedenle kova burcu kadınlarının çok iddialı görünmek yerine biraz daha mütevazi görünerek işlerini daha sakin ve göze çarpmadan yapmalarında önemli yararlar vardır.

Kova Burçlarını Kış Döneminde Neler Bekliyor?

Kova burcu erkekleri kış dönemine sıcacık bir aşk ile başlayabilirler. Sonbaharın romantik günlerinde hayalini kurdukları partner ile tanışmak onların bu süreçte olan yalnızlıklarına önemli bir çare olacak.

Evlenmeyi düşünmeyen kova burçları ile sonbaharın romantik etkileri altında evlenmek isteyebilirler. Ancak bu süreçte iş yaşamında ki hareketlilik hız kesmeden devam edecek. Sağlık konusunda son derece iyi durumda olan kova burçları için hayat tam anlamı ile güzel ilerliyor.

İş, para ve aile konularında yüksek başarı gösteren bu burcun kadınları, çevreleri tarafından da kolayca fark ediliyorlar. Her zaman yüksek başarı hedefleyen kova burcu kadınları bu başarı hedeflerine bu yılın sonunda kavuşma şansı bulacaklar.