333 Koltuk Altı Kararması ve Çözüm | Biliyormuyuz.com

Koltuk Altı Kararması ve Çözüm

koltuk altı kararması neden olur, koltuk altı kararması için krem, koltuk altı kararmaları doğal bitkisel çözüm, koltukaltı beyazlatıcı, renk açma için ne yapmak gerekir gibi sorularınıza cevap olmaya çalıştık

  • 23 Ağustos 2011
Koltuk Altı Kararması ve Çözüm

Koltukaltı neden kararır : Koltukaltı kararması siyahlaşması bölgenin havasız kalması, o bölgedeki tüylerin temizliğinde jilet / traş bıçağı kullanmak,  çok sıcak ağda kullanılması ve kalitesiz, cildinize zarar verecek deodorant kullanılması sebebiyle olur.
Koltuk altı kararması için krem : Nasıl geçer nasıl çözerim diye dert etmeyin. Çözümü Çok Basit;
Bir çay kaşığı elma suyu, bir çay kaşığı limon suyu, ve bir çay kaşığı vazelin’e ihtiyacınız var. Bu malzemeleri karıştırıp koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra temizleyin ve o bölgeye bebek pudrası sürün. Kısa zaman içerisinde kararmanın kaybolduğunu göreceksiniz.
İkinci olarak Suna Dumankaya’nın koltuk altı beyazlatıcı renk açıcı kürü de denenebilir:
Malzemeler: Hepsinden birer tatlı kaşığı Pirinç unu, Yoğurt, Sirke karıştırılarak koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra ovarak temizleyin ve limon suyu ile yine o bölgeyi ovun. En son olarak bebek pudrası sürerek de iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz.
Bu bitkisel tedavi yani doğal çözüm olduğu için genital bölgedeki kararmalar, siyahlaşma ve renk sorunları için de kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ